fbpx

Żona JKM: Drożyzna szaleje

OPINIA: Robię zakupy niemal codziennie i jestem przerażona – powiedział p. Dominika Korwin-Mikke w rozmowie z kanałem NCzasTv.

 

– Jak sobie przypomnę, jak robiłam te same zakupy 2-3 lata temu, to niewyobrażalnie mniej się płaciło za te towary niż płaci się teraz – powiedziała żona JKM. – Ja uważam, że średnio dziennie wydaję jakieś 20 zł więcej niż to było kilka lat temu. Rachunek jest więc prosty – 20 razy 30 dni daje 600 zł, czyli już widzimy, jak te podwyżki cen przewyższają 500+ – podkreśliła.

P. Korwin-Mikke zastanawiała się, kiedy Polacy to dostrzegą.

 

Zobacz także: JKM: Chcą opodatkować wszystko

 

Źródło: youtube.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
3 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
MyronbrumsCyprianmanusariusz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Myronbrums
Gość
Myronbrums
sariusz
Użytkownik
sariusz

Muszę jednak pochwalić panią (pannę?) Dominikę za zdolności matematyczne. Bardzo sprawnie obliczyła, że “20 razy 30 daje 600”. Przeoczyła jednak fakt, że nie da się robić zakupów 30 dni w miesiącu. bo ultrakatole (zresztą wg projektu jej tzw. “męża”) zabraniają robić zakupy w niedzielę. W swojej analizie makroekonomicznej popełniła jeszcze jeden błąd metodologiczny. Ceny cenami, ale to, że wydaje więcej niż rok temu może również znaczyć, że stary więcej niż rok temu żry, co zresztą widać po jego brzuchu. No, ale jak na kobietę, czyli istotę o niskiej inteligencji, to i tak całkiem dobrze.

manu
Użytkownik
manu

Rozumiem, że dla twojej starej takie rachuby to wysoka półka? Nie powinieneś jednak mierzyć wszystkich pań tą miarą. A co do zakupów, to można je robić 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Korwin przedstawia się jako chrześcijanin i nawet zwykł cytować różne ustępy ze Starego Testamentu np. przeciwko gejom (sodomitom). Otóż wg tej samej doktryny i wg tej samej świętej księgi, pani (a raczej panna) Dominika to nie jest żadna “żona”, tylko żyjąca bez ślubu nierządnica podlegająca ukamienowaniu. Ciekawe, że ultrakatole wymagają od innych, by stosowali się do uciążliwych przepisów (np. narzucili Polsce zakaz aborcji, który w innych krajach już dawno został zniesiony) a sami tych przepisów nie przestrzegają. Pełno np. wśród nich rozwodników – oprócz Korwina np. Ziemkiewicz czy Sośnierz. Założę się, że sami nie raz jeździli do Czech, żeby wyskrobać… Czytaj więcej »

manu
Użytkownik
manu

Chuj na dupę twojej starej żonce. Sram na tą starą szmatę. Pasuje ci taka wersja?

Cyprian
Gość
Cyprian

Po takim skrobaniu pewnie masz blizny na głowie.