Ziemkiewicz: Takiej kanalii jak Tusk nie było

OPINIA: Red. Rafał Ziemkiewicz w ostrych słowach wypowiedział się na temat p. Donalda Tuska – podaje nczas.com.

 

P. Ziemkiewicz komentował doniesienia, jakoby p. Tusk chciał zbudować w Polsce ruch wpisujący się w nurt zachodniej chrześcijańskiej demokracji.

– Wyjątkowo gardzę tym typem. Takiej kanalii nie było w polityce od czasów gen. Zajączka i mówię to z pełną świadomością. (…) Zainteresowany jest tylko własnym wywyższeniem i kasą – mówił na antenie TV Republika p. Ziemkiewicz.

Publicysta przypomniał wystąpienie p. Leszka Jażdżewskiego na Uniwersytecie Warszawskim, kiedy w wulgarny i chamski sposób ostro zaatakował Kościół katolicki. Następnie wystąpił p. Tusk, jak gdyby nic się nie stało.

– Teraz nagle Tusk mówi, że trzeba założyć partie chadecką razem z PSL, bo tylko takie konserwatywne zwycięży z PiS. Przecież to śmieszne – dodał p. Ziemkiewicz.

 

Zobacz także:  Korwin-Mikke: Ziemkiewicz to sprzedajny pismak

 

Źródło: nczas.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

10
Dodaj komentarz

avatar
5 Tematy komentarzy
5 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
leonJarosławPiotr Grembowiczdead_kaczynskis Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jarosław
Gość
Jarosław

Daje pokazujcie tego zdrajce i z nim kolaborujcie, zapraszajcie na spotkania i prawybory. Dzieki temu ja juz na wybory nie pojde. Mysle ze straciliscie wielu wyborcow. Poprostu on wam pluje w twarz a wy nie macie zdolnosci honorowych.

leon
Gość
leon

Spoko obrażaj się. Niech dalej rządzi PiS albo niech PO wróci do władzy. Tak własnie będzie jak się wszyscy obrażą. Rozumiem, że to przemyślana decyzja. Bardzo przemyślana.

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

ps. ok, to po męsku RAZ ma rację, czy nie?!

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

takie sprzedajnej pisiej k… jak RAZ nie było…

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

ps. …tzn. lewicy, bo na Zachodzie tak nazywa się lewicę. A tak w ogóle, “były premieru Tusku” przecież mówił, że nie będzie kłaniał się xiędzu; sam także jest bardziej protestantem niż katolikiem ze swoim cwaniactwem i tą swoją śmieszną postawą ćwierćinteligenta niby liberała (!) na państwowej posadce całe życie i za pieniądze podatników (jak Schetyna etc.).
Jest także śmiesznym kaszubem, jacy w czasie wojny i przed kolaborowali z hitlerowcami (vide np. “Blaszany bębenek” G. Grassa). Szkoda czasu na takich.

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

na państwowym całe zycie to wasz gnom siedzi, Tusk pracował fizycznie- malował kominy. To nie dla leszczy.

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

cha cha dobre cha cha pracował cha cha

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

to kiedy to było?! cha cha za dalekiej komuny cha cha dobre…

leon
Gość
leon

Kominy to malował jego brat. Tusk przedstawił zdjęcie jako swoje.

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

ej, było wielu większych i więcej ich do 1989 roku (np. w stanie wojennym) i po (przy “okrągłym stole”/magdalence) z: PZPR, ZSL, SDRP, SLD, KLD, UW, UP, UD, PSL, AWS, Solidarność, OPZZ, PO, Nowoczesna, Razem etc. + rodzimi “biznesmeni” za państwowe pieniądze/podatników… cały alfabet! Tusk to jest przy nich płotka i mały, “śmieszny człowieczek” trafnie wg JKM.