Ziemkiewicz naśmiewa się z Kukiza

INFO: Nie cichną kontrowersje wokół decyzji WCz. Pawła Kukiza o sojuszu wyborczym ze znienawidzonym PSL. Red. Rafał Ziemkiewicz w swoim stylu wyśmiał p. Kukiza.

 

P. Kukiz wielokrotnie krytykował PSL, nazywając tę formację m.in. “zorganizowaną grupą przestępczą”. Teraz na wspólnej konwencji wyborczej muzyk wykonał utwór “Polska budzi się”, co rozbawiło komentatorów, w tym m.in. p. Ziemkiewicza. Publicysta przypomniał, że kiedyś p. Kukiz śpiewał o SLD, które było w koalicji z PSL.

– To prawda że Kukiz nagrał na wybory nową wersję starego hitu “Jak ja was k**** nienawidzę!” – “Jak ja was kochani koalicjanci cenię i popieram”? – zapytał na Twitterze p. Ziemkiewicz.

 

Zobacz także: Kukiz’15 sprowadzone do pozycji chłopa pańszczyźnianego

 

Źródło: dorzeczy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
WojciechNonickWwr Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nonick
Gość
Nonick

Takie ugrupowania są jednorazowe, mają bardzo mały – o ile w ogóle – “twardy” elektorat i w polityce pozostają po nich jednostki które lepiej lub gorzej funkcjonują przy wielkich ugrupowaniach (“palikoty”, Nowoczesna, PJN, gowinowcy itd.). P. Kukiz jest tego świadom i, jak widać, ma aspiracje istnieć dalej i stąd taka decyzja. Czym więcej “dyskusji” i “kontrowersji” na ten temat tym dla Kukiza lepiej bo przynajmniej o nim mówią… Wydaje mi się że TAKIE ugrupowania powoli przestają nęcić wyborców i w tych wyborach np. p. Marzec nie odegra znaczącej roli. Do wyborców dociera jaką mamy ordynację i postawieni przed koniecznością negatywnego… Czytaj więcej »

Wwr
Gość
Wwr

Kukiz dokonał spektakularnego samobójstwa i to bez udziału seryjnego samobójcy i osób trzecich.

Wojciech
Gość
Wojciech

Może dostał ultimatum : sam się zaorasz, czy mamy Ci pomóc?