Ziemkiewicz musi przeprosić feministkę!

INFO: Sąd Apelacyjny w Warszawie orzekł, że p. Rafał Ziemkiewicz musi przeprosić feministkę Annę Dryjańską za słowa, które padły w trakcie sporu o aborcję – informuje wsensie.pl.

 

Zdaniem publicysty jest to “wyrok polityczny”, wpisujący się w “ciąg orzeczeń”, które warszawski sąd apelacyjny miał wydać w ostatnich miesiącach “przeciwko dziennikarzom kojarzonym z obozem rządzącym”. Sąd nakazał dziennikarzowi zamieszczenie przeprosin na stronie głównej portalu onet.pl (koncern Ringer Axel Springer).

– Sąd Apelacyjny w Warszawie postanowił mnie właśnie zrujnować na rzecz koncernu Ringer Axel Springer. Pretekstem do tej decyzji jest sprawa z roku 2016, kiedy to komentując telewizyjną wypowiedź p. Anny Dryjańskiej o “zmuszaniu kobiet do rodzenia zdeformowanych płodów” napisałem na twitterze, że “sama jest zdeformowana, a mimo to matka ją urodziła” – pisze p. Ziemkiewicz.

Zdaniem publicysty, wyrok oznacza dla niego wydatek rzędu “kilkudziesięciu, jeśli nie stu kilkudziesięciu tysięcy złotych”. Dziennikarz zapowiada walkę w tej sprawie.

 

Zobacz także: Ziemkiewicz skomentował kuriozalny pomysł lewaczki

 

Źródło: wsensie.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
sinceritaskrakusTomek Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Co to jest 100 tysięcy dla takiego pączusia dobrej zmiany.

krakus
Użytkownik
krakus

Sąd wyciągnął średnią z telewizji i twittera i wyszedł onet?

Tomek
Gość
Tomek

Przecież łatwiej zrobić z tej głupiej feministki prawdziwie zdeformowaną, albo coś takiego: http://wlkp24.info/nekrolog/anna-dryjanska/