fbpx

Ziemkiewicz: Moja wymarzona druga tura to Duda kontra Bosak

OPINIA: Duda kontra Bosak to moja wymarzona druga tura. Przy takim zestawie kandydatów, staje się ona coraz bardziej realna – ocenił red. Rafał Ziemkiewicz.

 

P. Ziemkiewicz stwierdził, że na tle innych kandydatów, którzy ogłosili start w wyborach, to właśnie dwójka Duda-Bosak prezentuje się najpoważniej.

– Duda kontra Bosak to jest moja wymarzona druga tura, bo chciałbym tych wszystkich lemingów z Warszawy zobaczyć, na kogo by zagłosowali, gdyby mieli taki zestaw – powiedział p. Ziemkiewicz.

Z kolei red. Rafał Otoka-Frąckiewicz zauważył, że Konfederacja jest jedyną partią, która przeprowadziła demokratyczne prawybory.

– Hejtowaliśmy Konfederację, a oni naprawdę stają się nową jakością – powiedział dziennikarz.

 

Zobacz także: Bosak liderem na półmetku prawyborów

 

Źródło: dorzeczy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

16
Dodaj komentarz

avatar
10 Tematy komentarzy
6 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
12 Autorzy komentarzy
cutpursePiotr I.GrembowiczNacjokratamanuPiotr Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr I.Grembowicz
Gość
Piotr I.Grembowicz

ps. i to jest najgorsze w tym wszystkim.

Piotr I.Grembowicz
Gość
Piotr I.Grembowicz

Nie ma co żartować, A. Duda ma już 2 kadencję w kieszeni na 99% , więc wszystko zostaje po staremu i bez zmian, nawet tej tzw. dobrej.

Nacjokrata
Gość
Nacjokrata

Prof. Krzysztof Bosak vs. dr Andrzej Duda

Prof. Krzysztof Bosak – poliglota i erudyta, człowiek gruntownie wykształcony, posiadający niezwykły wdzięk i piękną, kwiecistą mowę. W nienagannie skrojonym uniformie, z serdecznym uśmiechem na ustach przemierza świat, zjednując sobie głowy obcych mocarstw. A jak tam JKM ?

Paweł
Użytkownik
Paweł

Ziemkiewicz obija sie od ściany do ściany jak pijany Kwaśniewski!! W TVPiS bluzga na Konfederację, na Twitterze raz narzeka a raz jej słodzi- widać że ta dziennikarsko-pisarska miernota nie wie co robić. Stracił felietony w Interii, z “SE” czy innego faktu wylali go po jednym feli3tonie- i teraz tylko podlizywanie się PiS mu pozostało. Z drugiej strony- chce zachować łatkę “prawicowca”- więc próbuje flirtu z Konfederacją. Ale nic mu to nie da- chłopina chciał mieć rząd dusz na Prawicy ( jak ongiś Michnik wśród solidaruchów i tzw “opozycji demokratycznej”- a zostanie mu ino sznur……

sariusz
Użytkownik
sariusz

W takim wypadku zamykamy się w Warszawie i innych większych miastach i przestajemy płacić na pińcetplusy. Bez naszych pieniędzy długo nie przeżyją. Będą próbować blokować dostawy żywności, to się zrobi most powietrzny, jak Amerykanie kiedyś zrobili do Berlina, jak go ta poprzednia komuna zablokowała.

manu
Użytkownik
manu

Ty nic nie zrobisz. Ledwo klikasz w klawisze. Nawet blogiem nie potrafisz zarządzać, a o takich niestworzonych rzeczach bajdurzysz.

Paweł
Użytkownik
Paweł

Wystawienie Bosaka to samobójstwo dla Konfederacji! Niby czemu Narodowi Socjaliści mieliby głosować na niszowy RN skoro mają “potężny” PiS?? Głosujący w prawyborach na Bosaka- poczytajcie i pomyślcie- oto fragment geniuszu ekonomicznego Bosaka:” Jeśli rynek pracy i gospodarka rozwijają się bardziej dynamicznie niż sama populacja narodu polskiego, zamieszkująca polskie terytorium to być może trzeba nieco spowolnić tworzenie nowych miejsc pracy, dopóki nie urodzi się więcej dzieci”. Noż kurwa- GENIUSZ!!!!! Gospodarka się rozwija więc ją spowalniamy ( zapewne podatkami i kosztami pracy) i czekamy aż urodzi się więcej dzieci. Przy tym nie likwidujemy 500+ (RN jasno o tym mówi)- więc socjal nakręca… Czytaj więcej »

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

No, z pryszczusiem Bosaczkiem to Dupa by wygrał w cuglach. Ale nie bedzie tak łatwo, pisi wazeliniarzu Ziemkiewicz.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

No tak, Duda i Bosak, czyli dwa takie same pisiorki. Ziemkiewicz ma rację, że inteligencja nie miała by wtedy na kogo głosować.

leon
Gość
leon

Idź no nas stronę PO czy nowoczesnej i podoradzaj tam komu trzeba. Twoje genialne pomysły z pewnością nie zostaną niezauważone. Takiego tytana yntelektu ciężko przeoczyć.

Piotr
Gość
Piotr

Nie pójdzie- PO płaci mu za siedzenie tu i zamieszczanie swoich wypocin…..

manu
Użytkownik
manu

Inteligentnych ludzi jest tak mało, że udało się nam zebrać ok. 6-ciu procent.

Cyprian
Gość
Cyprian

Nie sprawdziły się prognozy wyborcze guru pisowego dziennikarstwa a Rafałek znowu próbuje mieszać w Konfederacji.

Tomek
Gość
Tomek

No Otoka, przyznałeś wreszcie, że hejtowałeś Konfederację. Teraz przyznaj się na czyje polecenie!

Cyprian
Gość
Cyprian

Nie chciał ale musiał.

cutpurse
Gość
cutpurse

“Prawica sanacyjna” – to o IV Kaczpospolitej Ludowej.