Ziemkiewicz kwestionuje hasło Konfederacji

OPINIA: Podczas swojego wykładu na Konferencji Prawicy Wolnościowej red. Rafał Ziemkiewicz zakwestionował jedno z haseł Konfederacji – “PiS-PO jedno zło” – podaje nczas.com.

 

– Kwestionuję, bo uważam to za przykład polityki nierealistycznej hasło, że PiS-PO jedno zło. To jest hasło bardzo głupie. Po pierwsze, nie jest ono merytoryczne, bo to nie jest prawda. Po drugie, jest ono przeciwskuteczne politycznie – stwierdził p. Ziemkiewicz.

Publicysta opowiedział się za współpracą Konfederacji z PiS.

 

Zobacz także: Ziemkiewicz odpowiedział Korwinowi

 

Źródło: nczas.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

20
Dodaj komentarz

avatar
9 Tematy komentarzy
11 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
14 Autorzy komentarzy
Krzysztof KałębasiakleonsilezaurJackHolbornkar_mac Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof Kałębasiak
Gość
Krzysztof Kałębasiak

Ziemkiewicz idzie tam, gdzie mu (lepiej) placa. Przeszedl z “Najwyzszego Czasu!” do “Gazety Polskiej” dla kasy. Przy okazji klamal. Powiedzial, ze juz nie ma pomyslow na cykl felietonow “Zero zdziwien”, po czym kariere w “GP” rozpoczal od cyklu felietonow “Zero zdziwien”. Jak kazdy niedojrzaly czlowiek, idee zostawil przed drzwiami z napisem “Kasa”.

kar_mac
Gość
kar_mac
kar_mac
Gość
kar_mac

„Pana Ziemkiewicza skreśliliśmy już parę tygodni temu i dziękujemy za takie poparcie, jakiego nam udzielał w kampanii wyborczej.” – stwierdził Korwin-Mikke. „Przykro mi, ale nie będę o panu Ziemkiewiczu mówił.” – dodał. Po chwili jednak rozwinął wątek. „Przepraszam bardzo, ale kłamał bezczelnie, wiedząc świetnie, że kłamie. Tłumaczył, że opozycja jest nic nie warta, że na pewno nie wejdzie do Sejmu, że to jest folklor polityczny.” – grzmiał Korwin-Mikke. „Łgał bezczelnie na zlecenie PiS-u i traktujemy go jako sprzedajnego pismaka, a nie jako niezależnego publicystę.” – podsumował. Korwin-Mikke nie musiał długo czekać na odpowiedź Ziemkiewicza. „Sprzedajnego wybaczę, choć to teoretyzowanie, w… Czytaj więcej »

JackHolborn
Gość
JackHolborn

“tak wyostrzyło mą inteligencję”
“Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy – ze swego rozumu”
François de La Rochefoucauld

Czesio i muchy
Gość
Czesio i muchy

Ilu po- wców było w rządzie pis ostatnie 4 lata? Ilu jest ich teraz? Ziemkiewicz kiedyś stwierdził że pochodzi od małpy i tak jak małpa zawsze idzie w stronę gdzie są lepsze banany.

kar_mac
Gość
kar_mac

Nieładnie, przecież sam RAZ stwierdził:
“Sprzedajnego wybaczę, choć to teoretyzowanie, w praktyce i tak NIKOGO NA MNIE NIE STAĆ”.

Paweł K.
Gość
Paweł K.

Coś w tym jest… ale zapomniał dodać SLD i PSL, Nowoczesną, Razem i inne syfy demosocjalistyczne etc. RAZ ma traumę po UPR i komplex JKM, stąd nie umie Go trafnie ustrzelić, mimo swej wiedzy, inteligencji i doświadczeń; RAZ popraw się przejrzyj, nawróć! PIS to nawet nie PC, nie centrum – za to “okrągły stół”/”magdalenka”, Solidarność, AWS, związkowcy etc. psia mać

silezaur
Gość
silezaur

Współpraca z PiS skończy się tak, jak skończyła się dla LPR-u i Samoobrony. Poza tym bycie przystawką PiS-u – partii zdradzieckiej – jest po prostu haniebne i jeśli do niej dojdzie, to Konfa straci nie tylko mój głos.

kar_mac
Gość
kar_mac

I warto było zapraszać sprzedajną świnię?

kar_mac
Gość
kar_mac
basza
Użytkownik
basza

R.A.Z. napisał sam o sobie: „Jestem sierotą po PO-PiS-ie”. Było to wtedy, gdy PiS pierwszy raz doszedł na trochę do Władzi, i początkowo zaczął czynić jakieś-tam awanse PeO-wiakom , uwodzić, coby zrobić tzw. szeroką koalicję. R.A.Z.owemu bardzo ta myśl się w onych czasach podobała, i nie mógł ukryć zawodu, że PeO-wiakom do gustu nie przypadła. Ale R.A.Z. nie jest durniem, stały za tym argumenty ważkie! Wszak połączone siły dwóch ugrupowań post-solidarnościowych miałyby wystarczającą (zdaje się) liczbę głosów, aby uchwalić nową Konstytucję! A to byłaby to rzecz zaiste „warta mszy”! A nawet i tego ogarka, (dla wiadomo kogo). Pe-łO się wypięło,… Czytaj więcej »

kar_mac
Gość
kar_mac

Rządy PO-PiS NA SZCZĘŚCIE nie doszły do skutku. Po doświadczeniach widać, że “PiS-PO (prawie) jedno zło”. Gratuluję optymizmu, naprawde nie wiem na czym opartego – “Jaką by tam Konstytucję razem te dwa bękarty stołu nie-bez-kantów wyprodukowały, to rzecz inna, lecz na pewno nie byłaby gorsza od tej, którą wypłodzili geremkowcy(…). Jeśli zna Pan nikczemne zachowanie RAZ-a w reżymowej telewizji wobec Konfederacji przed wyborami i chamskie jego wypowiedzi (byłego rzecznika UPR!) w stosunku do JKM, to zastanawiam się, jak można nie czuć obrzydzenia dla tego sprzedawczyka. Jeszcze raz posłużę się Poetą: “To wcale nie wymagało wielkiego charakteru nasza odmowa niezgoda i… Czytaj więcej »

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Ziemkiewicz ma rację. Właściwe hasło to: “PiS, Konfederacja – jedno zło”.

cutpurse
Gość
cutpurse

PO to PseudOliberałowie – skompromitowali się podnoszeniem podatków. Dlatego już nie można im wierzyć. PiS okrada ludzi w inny sposób: napędzając inflację. Złodziej to złodziej.

Narodowy Test Inteligencji 2019
Gość
Narodowy Test Inteligencji 2019

Konfederacka Rasa Panów masakruje proniemieckich PO-miotów !

Średnie IQ elektoratów:

Konfederacja – 100,1
PO – 97,5
PiS – 95,2
apolityczni – 93,0
Lewica – 92,4
PSL – 90,0

sariusz
Użytkownik
sariusz

Zgadzam się, że hasło “PiS-PO jedno zło” jest bardzo głupie. To nie PO wymyśliło 500+. To nie PO zabrania ludziom robienia zakupów wtedy, kiedy chcą. To nie PO robiło cyrki z katastrofą samolotu. To nie PO upaństwawia banki, fabryki tramwajów a nawet wyciągi narciarskie. I to nie w PO jest Ziemkiewicz.

manu
Użytkownik
manu

Masz rację. Powinno być: “PiS – PO jedno zło, gorsze od drugie-go.”

Cyprian
Gość
Cyprian

To nie PO zagrabiło Polakom połowę oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł), nie wydłużyło wieku emerytalnego o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn. PO nie wywołało afer: taśmowej, hazardowej, wyciągowej, stadionowej, autostradowej, stoczniowej, AmberGold, Elewarru, afery z informatyzacją MSW, z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru, z budową elektrowni atomowej (5 lat wybierali jej lokalizację}, afery z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych itd itd itd, itd itd itd itd itd itd itd itd itd

sariusz
Użytkownik
sariusz

No widzisz. Zgadzasz się ze mną, że PO i PiS, to nie to samo. Wy popieracie PiS (a Korwin, chce z nimi zawierać koalicję) i nigdy nie poprzecie PO. A ja odwrotnie – popieram PO a nigdy nie poprę PiS.

leon
Gość
leon

To idź sobie POpierać na inny portal. Wypisywaniem głupot po prostu męczysz. Na prawdę nie sądziłem, że ktoś może być tak głupi.