fbpx

Wyborcza debata Tok Fm bez Konfederacji

INFO: Media podają, że agorowskie Radio Tok FM zorganizowało debatę wyborczą. Zaproszono do niej wszystkie komitety ogólnopolskie, oprócz Konfederacji!

 

O sprawie alarmował na Facebooku m.in. p. Konrad Berkowicz, który poprosił o pisanie negatywnych komentarzy pod informacją o debacie. Odzew był duży, bo internauci zalali rozgłośnię tysiącami komentarzy, pytań i maili w tej sprawie.

– Każde radio ma prawo organizować debaty nawet PiS-u z samym sobą – ale my mamy prawo to nagłaśniać i wyrażać swoje niezadowolenie – zwłaszcza gdy manipuluje wyborcami rozgłośnia pełna frazesów o “wartościach demokratycznych” – zauważył p. Berkowicz.

 

Zobacz także: Skandaliczna dyskryminacja Konfederacji

 

Źródło: facebook.com

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sariusz
sariusz
2 lat temu

Jako 100% czystej krwi Słowianin czuję się w obowiązku donieść, że Berkowicz to typowe nazwisko żydowskie. Oznacza ono “syn Berka” (jak Adamowicz, Iwanowicz itd.) a Berek, było to popularne imię żydowskie (i tylko żydowskie) pod koniec XVIII wieku, gdy Żydom władze zaborcze nadawały nazwiska. (Przetrwało do dziś w nazwie popularnej zabawy dziecięcej.) W Wikipedii znajdziecie mnóstwo różnych Berkowiczów i Berkowitzów – sami Żydzi. Najbardziej prominentny to: “David Richard Berkowitz – amerykański seryjny morderca pochodzenia żydowskiego, znany pod pseudonimami „Syn Sama” i „44. kalibrowy morderca”.”
Mój donos składam całkowicie bezinteresownie – nie oczekuję żadnej nagrody.

Leszy
Leszy
2 lat temu
Reply to  sariusz

Wystarczającą nagrodą jest twoja pensja płatengo trolla.

asch
asch
2 lat temu
Reply to  sariusz

Poza tym, że ta teoria jest mocno naciągana, to co z tego? Niech sobie nawet będzie potomkiem Abrahama w linii prostej. Interesują mnie jego poglądy (a te są liberalne, a nie komunistyczne), a nie to czy jest żydem, Kaszubem, Ślązakiem czy mahometaninem.