fbpx

Winnicki: Wara KE od polskiego stanowienia prawa!

INFO: WCz. Robert Winnicki w swoim wystąpieniu w Sejmie w mocnych słowach wypowiedział się o działaniach Komisji Europejskiej.

 

Po raz kolejny KE wtrąca się do reformy polskiego sądownictwa. Niezwykle ostro zareagował na to poseł Winnicki z Konfederacji.

– Trzeba jasno powiedzieć Komisji Europejskiej: wara od polskiego stanowienia prawa, od tego, co robi suwerenny Sejm RP. Nie macie prawa wtrącać się w naszą wewnętrzną debatę, nie macie prawa, aby dyktować z Brukseli, jak będzie wyglądać polskie sądownictwo, polskie prawo. To właśnie mówi Konfederacja – grzmiał p. Winnicki.

 

Zobacz także: Bosak: Nie popieramy ani PiS, ani sędziów

 

Źródło: medianarodowe.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

12
Dodaj komentarz

avatar
5 Tematy komentarzy
7 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
9 Autorzy komentarzy
FrcyopEfmdafNonickTonysariusz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Frcyop
Gość
Frcyop

generic stromectol – india ivermectin stromectol for humans

Efmdaf
Gość
Efmdaf

buy stromectol – where to buy ivermectin cream ivermectin 6 mg tablets

sariusz
Użytkownik
sariusz

Co to za news, że Końfederata popiera PiS?

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

towarzyszu Winnicki, nie wara! Tak samo władze III Rzeszy twierdziły- wara wam ( Francuzom, Anglikom, Amerykanom itd) od naszych Ustaw Norymberskich.
Winnicki, widzicie, nie można już , ot tak sobie, wymyślać praw jakie się danemu reżimowi chce. Na szczęście.

Monika
Gość
Monika

KE nie ma zadnego prawa do mieszania sie do stanowienia prawa jezeli nie narusza Karty Praw Podstawowych.W tym przypadku zeby bylo zabawniej PIS skopiowal prawo francuskie jak Hitler w Ustawach Norymberskich prawo USA

Nonick
Gość
Nonick

Tak znasz prawo francuskie i amerykańskie czy tak tylko zmyślasz?

Karolina
Gość
Karolina

Do tych idiotycznie nawiedzonych, przypomnijcie sobie co podpisał Kaczyński jak wchodziliśmy do Unii. Skoro tak to wystąpicie z apelem o zwrot unijnych dotacji jakie Polska otrzymała. Ciekawe co powiedzą Polacy? Konfederacja to pożyteczni idioci Putina.?

Cyprian
Gość
Cyprian

Chyba o zwrot składek ? A Angolom oddali ?

Cyprian
Gość
Cyprian

Brytyjczycy to pożyteczni idioci Putina, który chce za wszelką cenę rozbić tak wspaniałą ideę Zjednoczonej Europy. Precz z Putinem, niech żyje Spinelli.

Monika
Gość
Monika

Co podpisal Kaczynski jak wchodzilismy do Unii?

Tony
Gość
Tony

Karolinko Polska de facto wpłaca więcej niż otrzymała. Zatem kto komu i ile ma oddawać pozostaje nietrafionym argumentem

Nonick
Gość
Nonick

Było wiadomo że tak będzie – na początku kroplówka żeby się dźwignąć, a potem już tylko składki. Trzeba było nie wchodzić. Niestety propaganda przedstawiała tylko tę kroplówkę, ciemny suweren to kupił i klepnął w referendum a śp. Kaczyński to PODPISAŁ. A że umów trzeba dotrzymywać to p. Winnicki tylko warcholi bo nie ma racji (to nie są żadne reformy tylko uzależnianie sędziów od władzy wykonawczej rękami władzy ustawodawczej, czyli restytucja peerelu), a że jednocześnie staje po stronie pisu więc nie głosuję na Konfederację.