fbpx

Winnicki: PiS i PO wymieniają się politykami

OPINIA: PO i PiS wymieniają się kadrami – powiedział na na antenie TVP Info poseł-elekt WCz. Robert Winnicki z Konfederacji.

 

P. Winnicki wyraził pogląd, że PiS bez trudu zbuduje sobie większość w Senacie, bo dobierze sobie polityków z PO.

– Pan Gowin był ministrem u Tuska, pan Morawiecki był doradcą u Tuska, wicepremier Gliński był w Unii Wolności, pan prezydent Duda był w UW. To jest jedna ekipa, która się wymienia kadrami co parę lat – zauważył p. Winnicki. – Nie chodzi o poglądy, chodzi o stołki – podkreślił.

P. Winnicki zauważył, że POPiSowa młócka nakręca się nieustannie i nic z tego nie wynika. Tymczasem – jak zauważył poseł Konfederacji – Polska stoi przed wieloma wyzwaniami.

– Dlatego powstała Konfederacja. Chcemy zajmować się ważnymi tematami, a nie personalnymi przepychankami i pozorowanymi sporami – dodał.

 

Zobacz także: Tak się przenika POPiS

 

Źródło: facebook.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

11
Dodaj komentarz

avatar
5 Tematy komentarzy
6 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
9 Autorzy komentarzy
ConstantinePaweł K.PawełcosmopolitanJackHolborn Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

Nic nowego pod słońcem, w końcu to demosystem; więc czas najwyższy go zdemontować

cosmopolitan
Gość
cosmopolitan

Ale nazistowski płaszczyk ma ten nasz Robuś.

Paweł
Użytkownik
Paweł

Sariusz i Sinceritas- dwie PiSie kanalie mniejsze (PiSią kanalia większą jest niejaki ziemkiewicz) jak zwykle na posterunku!! Ciekawe, kiedy tym gnidom znudzi się zaśmiecanie forum JKM!!!

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Dla gnidy jest wszystko jedno, na kim żerują. Wystarczy ją odciąć od żerowiska i zdechnie. Zastanawia mnie czasami, że ja pracuję, czasami mi się już nic nie chce, a sariusz i sinceritas – prócz zmian nocnych – zawsze na posterunku.

Paweł
Użytkownik
Paweł

Bo oni też pracują!! Co Ty myślisz- że PiS nie dba o swoje gnidy? Już tam żoliborski kurdupel nie da zginąć swoim miernym ale wiernym!!

michael
Gość
michael

E tam, narodowcy i PiS mogą spokojnie wymieniać się nie tylko kadrami, ale także elektoratami. Mają te same autorytety – Michalkiewicza, czy Kieżuna.

sariusz
Użytkownik
sariusz

… powiedział gościu, który kiedyś był w Ruchu Narodowym, następnie dostał się do Sejmu z listy Kukiz-15, w a trakcie kadencji zmienił partię na Końfederację.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Oj tam, kilka razy zmienił barwy, ale w najważniejszych chwilach zawsze popierał PiS, dlatego tak bardzo go oburza, że w ukochanym PiSie są też byli Platformersi, którzy nie musieli się tak szmacić, a dostali więcej.

Hans Asperger
Gość
Hans Asperger

Jak będzie z poparciem PiS-u, to się okaże za 4 lata, gdy nad PiS-em zawiśnie widmo klęski i możliwość powrotu POstęPOwców do władzy. On jedzie po PiS-ie, gdy partia ta jest niekwestionowanym liderem.

Constantine
Gość
Constantine

Nie kłam – nie zmieniał barw. Jest cały czas w partii Ruch Narodowy.

Constantine
Gość
Constantine

Był i jest cały czas w partii Ruch Narodowy. Nie widzisz różnicy między partią, a komitetem wyborczym (Kukiz’15) czy federacją kilku partii (Konfederacja)? Jest zasadnicza różnica między przechodzeniem posłów (w trakcie kadencji na dodatek) z partii PO do partii PIS czy odwrotnie, a startowaniem pod szyldem komitetu wyborczego kilku partii.