fbpx

Winnicki odpowiedział ambasadorowi Izraela

INFO: Wypowiedzi nacechowane nienawiścią są karalne, ale jeśli ich nie ma, to ambasador Izraela w Polsce powinien uważać, ponieważ dopuszcza się zniesławienia w stosunku do polityków Konfederacji – powiedział poseł Konfederacji, WCz. Robert Winnicki.

 

Ambasador Izraela w Polsce, p. Aleksander Ben Zvi w wywiadzie dla “Super Expressu” powiedział o politykach Konfederacji: “To ludzie, którzy mają antysemickie poglądy i wypowiadają się przeciwko Żydom, jeśli w Sejmie będą powtarzać swoje antysemickie slogany, będzie to problem”.

O słowa te spytano jednego z liderów Konfederacji WCz. Roberta Winnickiego.

– Po pierwsze, (ambasador) bardzo nieszczęśliwie rozpoczyna swoje urzędowanie w Polsce od ataku na formację polityczną, która cieszy się poparciem 1250 tys. Polaków, a przynajmniej tylu zagłosowało na nas w ostatnich wyborach. Po drugie – jeśli pan ambasador dostrzegł takie wypowiedzi (z naszej strony), to powinien postarać się, żeby one zostały zgłoszone do prokuratury – powiedział p. Winnicki. – Jeśli zaś ich nie ma, a moim zdaniem (ambasador) nie znajdzie takich wypowiedzi (z naszej strony), pan ambasador powinien bardzo uważać, ponieważ dopuszcza się zniesławienia – dodał.

 

Zobacz także: Winnicki chce dymisji Kamińskiego

 

Źródło: wpolityce.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

9
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
5 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
7 Autorzy komentarzy
baszaCyprianCar z KGBJacek PlacekPaweł Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Cyprian
Gość
Cyprian

Israel Singer, Prezes Światowego Kongresu Żydów powiedział, że Polska będzie dotąd upokarzana na arenie międzynarodowej dopóki nie spełni roszczeń żydowskich. Na portalu Korwina Polskę ma upokarzać sariusz vel srariusz

basza
Użytkownik
basza

No, niestety, dość czarno widzę. Może biliona złotych nie wyduszą, bo nie ma tyle w zasięgu, ale coś-tam na pewno wyskrobią. Nie, żebym kazał się poddawać, ale jeśli przydusili dumnych Szwajcarów (ktoś wie, na ile?), z żądaniami równie bez pokrycia, to co może nasz nieszczęsny bantustan, który zawziął się, aby uzależnić jak-się-tylko-da od USraela…

Car z KGB
Gość
Car z KGB

Rosja powinna zaatakować Izrael bronią jądrową.

basza
Użytkownik
basza

oni ich… ljubiat!

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

ha hah ha. Towarzyszu Winnicki, strach was obleciał? Wszyscy wiemy, jakie tam macie poglądy:)

sariusz
Użytkownik
sariusz

A ja pamiętam mnóstwo wypowiedzi polityków Końfederacji “przeciw Żydom”. Na przykład przeciw Żydom, którzy chcą “uzyskać 300 mld odszkodowania” z tytułu Ustawy Ileś Tam. Albo przeciw Żydom, którzy chcą zafałszować historię twierdząc, że “Polacy pomagali Niemcom w Holokauście”. Albo przeciw Żydom, którzy w latach 40-tych i 50-tych służyli w UB. Dlaczego Winnicki się teraz tego wypiera? Moim zdaniem nie ma w tym nic wstydliwego.

Paweł
Użytkownik
Paweł

PiSi debilu, najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem a dopiero potem napisz tu cokolwiek- bo na razie co tekst, to samozaoranie. Ale- czego wymagac od PiSiego trolla- przecież Zoliborski kurdupel nie ceni was za inteligencję…….

Jacek Placek
Gość
Jacek Placek

No cóż, przeciętny półgłówek widzi różnicę między “przeciw Żydom” a “przeciw Żydom, którzy”… sariuszek jak widać nie.

Cyprian
Gość
Cyprian

Masz rację, to Winnicki nakłonił IPN i prokuraturę do wydania nakazu aresztowania dla Stefana Michnika, który mordował polskich patriotów.