fbpx

Winnicki apeluje do PO ws. Wałęsy

OPINIA: Przestańcie promować Wałęsę, który już dawno przestał być poważny – zaapelował do PO WCz. Robert Winnicki, jeden z liderów Konfederacji.

 

– Wzywamy Platformę Obywatelską do tego, aby nie zapraszała i przestała traktować poważnie niepoważnego człowieka, jakim jest Lech Wałęsa. Człowiek, który był kapusiem w okresie PRL-u nie ma dzisiaj prawa wyzywać od zdrajców ludzi zasłużonych, takich jak Kornel Morawiecki – podkreślił p. Winnicki. – Nie ma prawa mówić takich rzeczy w przestrzeni publicznej – dodał poseł.

 

Zobacz także: Wałęsa uderzył w Kornela Morawieckiego

 

Źródło: dorzeczy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
5 Autorzy komentarzy
mapi13silezaurCyprianmirferdydurke Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mapi13
Gość
mapi13

parch korwin mikki teraz gada o zsyłaniu Polaków na Syberię. Ścierwo niszczy Polskę i Polaków od ponad 30 lat tworząc fałszywą prawicową flagę! Pedały winnickie i bosaki nie są lepsze są ścierwem systemowym pro popisowskim. Głosujcie na bezpartyjnych, bo ścierwo z pis po, kukiz, konfederacja to ta sama sitwa banda czworga!

Cyprian
Gość
Cyprian

Uważam, że to jest błąd Winnickiego. Apel powinien brzmieć zupełnie przeciwnie. POpaprańcy promujcie Bolka, pogrążajcie się razem z debilem !!!

silezaur
Gość
silezaur

Błąd Winnickiego nie na tym polega, tylko na tym, że uważa Morawieckiego za “człowieka zasłużonego”. W rzeczywistości Morawiecki chciał w latach 80. wywołać powstanie, które skończyłoby się masakrą (co najmniej ze strony władz PRL), a być może wkroczeniem wojsk sowieckich, czechosłowackich i enerdowskich (CSRS i NRD w okresie Solidarności aż się paliły do zbrojnej interwencji w Polsce), co prawdopodobnie skutkowałoby utratą części terytorium na rzecz co najmniej Czechosłowacji i NRD. Krótko mówiąc Winnicki, który uważa się za narodowca (a cechą polskiej polityki narodowej zawsze było rozumowe podejście do skutków podejmowanych działań politycznych, antyinsurekcjonizm i troska o substancję biologiczną narodu), za… Czytaj więcej »

ferdydurke
Gość
ferdydurke

No, ale przecież Wałęsa to był wzorcowy prawicowiec – prozachodni imperialista, klerykał, reagcjonista z matką boską w klapie. Masa prawicowców na niego głosowała, jak później na Krzaklewskiego i AWS. Teraz się nie chcą przyznać.

mir
Użytkownik
mir

Katomarksista bez ortografii, a nie żaden prawicowiec.