fbpx

Wilk: Chcemy największej obniżki podatków w historii

OPINIA: Konfederacja ma najlepszy program gospodarczy – mówił podczas debaty wyborczej w TVP WCz. Jacek Wilk z Konfederacji. 

 

– Konfederacja ma najlepszy program gospodarczy. Proponujemy największą w historii obniżkę podatków i zniesienie przymusu płacenia ZUS. Polacy powinni być silni siłą własnych pieniędzy i owoców naszej pracy. Obiecujemy gruntowną przebudowę systemu emerytalnego. Wierzymy w bogactwo Polski jako bogactwo obywateli – mówił poseł Wilk.

Poseł Konfederacji podkreślił, że politycy pozostałych partii nie są w stanie sprostać problemom, z jakimi mierzy się państwo polskie.

– Polska przechodzi w obce ręce i te partie obok do tego doprowadziły. Konfederacja to zupełnie nowe pokolenie polityków. Mamy najmłodszych polityków na listach. Jesteśmy spoza tego systemu i wolni od powiązań, które dotąd były. Chcemy największej w historii obniżki podatków – podkreślił p. Wilk.

 

Zobacz także: Zawiedzeni emeryci poparli Konfederację

 

Źródło: dorzeczy.pl

13 thoughts on “Wilk: Chcemy największej obniżki podatków w historii

 1. Nie może być obniżki podatków bez obniżki wydatków państwa. Kraje, które próbowały takich sztuczek skończyły jak Grecja czy Wenezuela. Na taką demagogię mogą się nabrać tylko gówniarze, dlatego więc macie “najmłodszych polityków na listach” i najmłodszych wyborców.

  1. Co dzień powtarzasz sobie to przed snem? Stary a głupi. Ale czego się spodziewać po wyborcy KO i Lewicy? Najwidoczniej myślisz, że ludzie głosujący na Konfederację to tacy sami inwalidzi umysłowi jak wyborcy KO, Lewicy i PiS i mają problem z ogarnięciem kwestii ekonomicznych. Idź na fora KO, Lewicy i PiS i im tłumacz, że nie można wyjąć z kieszeni więcej niż w niej jest. Oni to nieustannie robią. Na kredyt. Większość użytkowników tego portalu czytało książki traktujące o ekonomii i wie w czym rzecz. Zajmij się tymi co nie wiedzą. Nie musisz nam tu wstawiać swoich wypocin. Zacznij pomagać ludziom na innych forach zaczynając od tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=EsOYXsgHCmw. Może z czasem przeczytają nawet książki. Proponuję zacząć od dorzeczy.pl gdzie na dzień dobry zostaniesz ruską onucą.

   1. PS. Gówniarzem jesteś sam. Widocznie gówniarstwo nie mija z wiekiem jak ci się wydaję. Gówniarstwo to każdy twój codzienny wpis na tym portalu. Gówniarstwo co cała twoja nędzna twórczość.

  2. Tak, nie może być obniżki podatków bez obniżki wydatków. Każdy kuc (w tym ja) to wie. Obniżanie podatków łączy się z usuwaniem roli państwa z życia społecznego. Jesteś tego zwolennikiem, tak samo jak ja i reszta forumowiczów. O co Ci chodzi?

   1. O to, że w programie Końfederacji jest jedynie obniżka podatków. O obniżce wydatków ani słychu.

    1. Dla odmiany, w programach konkurencji, jest tylko o zwiększaniu wydatków, a o podnoszeniu podatków ani słychu. Walczą ich bronią.

    2. Nie wolno likwidować wydatków, które “państwo obiecało”. Może zlikwidują te, których nie obiecało?

     1. Po pierwsze nie musi to być likwidacja, ale może to być obniżka. Po drugie, bo to o 500+ chodzi, nie była to żadna umowa społeczna (pokroju ZUS) tylko czysty socjal, a to już jak najbardziej można zlikwidować. Co więcej sam PiS nie deklaruje jasno jak długo owy program będzie funkcjonował.
      Do tego likwidacja NFZ, wygaszenie ZUS (do istnienia ostatniego przyszłego emeryta – kogoś kto dziś zaczął pracę), likwidacja państwowych instytucji typu urząd pracy i masz obniżkę podatków i wydatków.

 2. Wilk wypadł bardzo dobrze. Zauważyliście, że pytanie (idiotyczne zresztą) o kwoty dopłat do rolnictwa i jakie powinny być, było tak bezczelnie ustawione pod Sasina? No po prostu tylko on, taki obyty z liczbami, znał odpowiedz.

   1. Warunki działania powinny być jednakowe dla wszystkich uczestników. Najlepiej byłoby bez dopłat, ale skoro nie można zatrzymać kasy kierowanej do zachodnich farmerów, to wschodni farmerzy, sprzedający NA TYM SAMYM RYNKU, powinni mieć takie same dopłaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.