fbpx

Więzień Auschwitz: Żydzi izraelscy tworzą antysemityzm w Polsce

OPINIA: A ja twierdzę, że oni, Żydzi izraelscy, tworzą antysemityzm w Polsce – powiedział w TVP Info p. Edward Mosberg, były więzień Auschwitz.

 

– Jak minister Katz mógł powiedzieć, że jak matka chrześcijańska rodzi dziecko i karmi je mlekiem, wpaja to dziecko w antysemityzm. Zna pan tę historię? Ja się nie tylko sprzeciwiałem, ja się dalej sprzeciwiam, bo to jest obraza dla całego narodu polskiego, również obraza dla mnie. Ja powiedziałem do pana prezydenta, że on nie powinien postawić nogi tam, w Izraelu, jak długo ten człowiek nie przeprosi narodu polskiego, albo nie zostanie usunięty z władzy – grzmiał p. Mosberg. – A propos Niemców, oni nie mają za co przepraszać, tylko płacić pieniędzmi w Polsce za wszystkie obozy. Żeby oni płacili i utrzymywali te obozy. Niemcy głosowali podczas wyborów na Hitlera i przez to powstała partia nazistowska. Oni są winni za wszystko co się stało w Europie. Ja twierdzę, że Niemcy powinni płacić nie tylko Żydom, ale również Polakom – podkreślił. – Kraj polski w moim pojęciu jest najbezpieczniejszym miejscem dla Żydów na świecie – dodał.

 

Zobacz także: Przełom w Izraelu – Żydzi kolaborowali z Niemcami

 

Źródło: tvp.info

2 thoughts on “Więzień Auschwitz: Żydzi izraelscy tworzą antysemityzm w Polsce

  1. Niemcy niczego nie zapłacą, bo już się niczego nie boją. Mało tego: w dogodnej dla siebie chwili mogą sięgnąć po Szczecin, Gdańsk i Wrocław, bo pozwala im na to niemiecka konstytucja mówiąca, że granice Niemiec to granice z 1937 roku.

    1. Poza tym jesteśmy z Niemcami w stanie wojny, ponieważ nie podpisaliśmy traktatu pokojowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.