Ultimatum szefa Solidarności dla Korwin-Mikkego

INFO: Pełnomocnik szefa “Solidarności”, p. Piotra Dudy, wezwała p. Janusza Korwin-Mikkego do opublikowania sprostowania swojej wypowiedzi na temat p. Dudy – podaje radiozet.pl.

 

W jednym ze swoich wpisów p. Korwin-Mikke zasugerował, jakoby szef NSZZ “Solidarność” miał w czasach PRL służyć w ZOMO. Portal pisze, że jeżeli polityk nie zamieści przeprosin w ciągu 3 dni, sprawa trafi do sądu.

 

Zobacz tak że: Związkowcy pchają łapy do kieszeni innych

 

Źródło: radiozet.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
B.A.Rkar_mac Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
B.A.R
Gość
B.A.R

Biedroń będzie premierem. BO PiS nie utworzy koalicji. Bardzo bym prosił o poruszenie ( wszedzie gdziekolwiek kto może ) tematu połączenia list wyborczych – połączenia się wszystkich WYBORCÓW bo jest to jedyne wyjście wygrania decydującej bitwy typu Grunwald lub Bitwa Warszawska. Wszyscy WYBORCY muszą się połączyć od PiS Kukiz , Konfederacja i #R . W innym przypadku Koalicja wygra przykladowo 1% I utworzy rząd z Wiosną .Możliwe, że nawet dojdzie do połączenia ich list wzamian Premierem będzie Biedroń a tęczowa flaga będzie wisieć obok biało czerwonej i UE po środku. Już pierwsze dyskusje medialne – rozmowy między Biedroniem a Schetyną… Czytaj więcej »

B.A.R
Gość
B.A.R

A przed Biedroniem będą ministrowie Korwin i Jakubiak

kar_mac
Gość
kar_mac

Czy chodzi o TEN wpis (niepotrzebny zresztą):
https://korwin-mikke.pl/blog/oczywiste-nieporozumienie/
Tu jednak nie ma nic o ZOMO…