fbpx

UE wspiera sponsorów islamistycznego terroryzmu!

INFO: Sudan otrzyma od Unii Europejskiej niemal 500 mln EUR w postaci grantów finansowych i humanitarnej pomocy. Kraj ten jest uznawany przez USA za sponsorujący i wspierający islamistyczny terroryzm.

 

Góra forsy, która zostanie roztrwoniona w wiecznie niespokojnym Sudanie to efekt wizyty delegacji Eurokołchozu w tym afrykańskim państwie. W Sudanie dopiero co zakończyła się wojna domowa toczona pomiędzy wojskowymi puczystami, którzy obalili p. Omara al-Bashira, a plebsem żądającym demokratycznych reform.

Co ciekawe, kraj ten jest oficjalnie uznawany przez Biały Dom za sponsora terroryzmu spod znaku półksiężyca, co zablokowało mu ubieganie się o jałmużnę w Banku Światowym i Międzynarodowym Funduszu Walutowym. Jak widać, nie przeszkadza to unijnym decydentom, którzy postanowili wyrzucić ciężką forsę w murzyńską studnię bez dna.

 

Źródło: Euractiv

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
basza
basza
1 rok temu

A czy ktoś może jest w stanie choćby i zgrubnie oszacować występujący w takich przypadkach (hm, hm, jak by to nazwać) „offset”? Tzn. ile z takiego niewątpliwie hojnego datku, wraca później znów do Jewro-pejs-kich polityków, na anonimowe, i do tego jeszcze głęboko zakamuflowane konta w Szwajcarii?
. . Ja tam bym oceniał, że na bank nie mniej, niż 5%, ale gdy żebrak jest w desperacji, to oczywiście wielokroć tyle!