fbpx

UE szantażuje Szwajcarię

INFO: Unia Europejska forsuje ideę ograniczenia dostępu do broni, jednak nie zamierza poprzestać na krajach członkowskich, lecz będzie chciała narzucić ramy prawne m.in. Szwajcarii.

Jak czytamy na stronie TomaszTrocki.com, politycy, którzy uważają, że restrykcyjne przepisy dotyczące posiadania broni są sposobem na przeciwdziałanie przemocy, chcą wymusić podobny sposób myślenia na innych krajach. Władze UE zaszantażowały Szwajcarię, że jeśli nie zaostrzy prawa dotyczącego posiadania broni, wówczas nastąpić mogą utrudnienia w zakresie wiz i podróży międzynarodowych.

W maju w Szwajcarii ma odbyć się referendum, w którym obywatele wypowiedzą się w kwestii zachowania autonomii czy też poddania się unijnym kaprysom.

Źródło: TomaszTrocki.com

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Miłosz Rybczyński
Miłosz Rybczyński
2 lat temu

Ale Unia jak im zabroni do UE to nie znaczy że inne kraje maja im zabraniać które są w Uni, i co wtedy ? Poza tym Szwajcaria to ostatni normalny kraj w Europie.

POl
POl
2 lat temu

Szwajcaria im nie pasuje do wizerunku..:) Tam każdy ma giwere, a nawet kilka i nie przestępczości..:) może właśnie dlatego..:) może właśnie każdy w UE powinien mieć jakąś broń.

Stefan
Stefan
2 lat temu

Wynik referendum chyba oczywisty.

Kitmin
Kitmin
2 lat temu

Wydaje mi się, że jest to strasznie słabe, jak ja.

pislamista
pislamista
2 lat temu

Duma O Wacław wie, że wózkiem nie bierze Nawet traktora. Choć, mówiąc szczerze, I szybkość mała też wystarczała, By uratować kierowcę… Jednakże Wacław został bez skazy… Moralnej. Za to ciało urazy Odniosło deko. (Dziś jest kaleką.) Wilki dopadły też owcę… Miał drogę światłem znaczoną w sklepie. Dzisiaj na rencie wciąż biedę klepie. Stanął przed sądem. Nie był wielbłądem. (Potwierdza to eksdziewica.) Wszak mógł rozjechać trzech włamywaczy… (Słusznej obronie któż kres wyznaczy?) Lecz nie rozjechał. Swojej zaniechał Przewagi. Człowiek zachwyca! Policji Wacław zyskał pochwałę, Bo swe odruchy powstrzymał śmiałe. Sprawców rodzina oraz sędzina I cały świat postępowy Twierdzą to samo dziś… Czytaj więcej »