fbpx

Tysiące ludzi w marszu przeciwko 447

INFO: W Warszawie odbył się marsz przeciwko ustawie 447 – donosi nczas.com.

 

Marsz rozpoczął się od przemów przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Głos zabrał m.in. p. Leszek Żebrowski.

– Polska – największa ofiara II wojny światowej, ma jeszcze płacić za to odszkodowania. To my mamy płacić odszkodowania za to, co im zrobili inni. Sytuacja jest niezwykle groźna – przestrzegał.

Pod ambasadą USA przemawiali także liderzy Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. P. Janusz Korwin-Mikke przedstawił swoją wersję dotyczącą tego, dlaczego rząd w ogóle z tymi ludźmi rozmawia.

– Są różne teorie. Jedni mówią, że to po prostu durnie, drudzy mówią, że są to tchórze. A ja sobie myślę, że to są po prostu normalni ludzie. Ofiarowano im pół miliarda albo miliard z tych pieniędzy i dlatego to robią – powiedział p. Korwin-Mikke.

Wg organizatorów w marszu wzięło udział nawet około 20 tys. osób.

“Polska jest jedynym krajem unijnym odmawiającym uchwalenia przepisów ws. rekompensat za zrabowane lub znacjonalizowane (za komuchów) mienie pożydowskie. Media w USA twierdzą, że była to „jedna z największych antysemickich zadym ulicznych ostatnich czasów – w warunkach ostrego nasilenia antysemickiej mowy nienawiści w życiu publicznym w Polsce”. Przy czym w Polsce nie da się przecież zwalić winy za to szambo na ziejących nienawiścią do Izraela arabskich migrantów wspieranych przez upośledzone umysłowo lewactwo” – p. Eli Barbur cytuje na FB TELAWIW OnLine. “O bezprecedensowych antysemickich zadymach w Warszawie informują: Fox News, ABC News, VOA News, NYT, Washington Post, AP, DailyMail, Newsweek @ W Izraelu główne anglojezyczne portale informacyjne: Ynet, i24, Times of Israel” – dodaje.

 

Źródło: nczas.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

11
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
8 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
8 Autorzy komentarzy
pislamistasariuszNonickJackHolbornprokap Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
prokap
Gość
prokap

KONKURS! Wygraj cenną książkę na temat złota i srebra! Historia, inwestowanie, edukacja ekonomiczna…
http://www.prokapitalizm.pl/konkurs-prokapa-wygraj-cenna-ksiazke-na-temat-zlota-i-srebra-historia-inwestowanie-edukacja-ekonomiczna/

pislamista
Gość
pislamista

Na marsz przeciwko 447 Just

Kiedy dwadzieścia feministek
Z drutu wieszaki rozwiesiło,
To ponad miesiąc me(n)diów wszystek
Męczyło nimi, że aż mdliło.

Kiedy dwadzieścia bananami
Pod muzeum się poobjadało,
Ich zdjęcia stały się “newsami”,
Których przez tydzień było mało!

Lecz kiedy przeszło przez Warszawę
Także dwadzieścia… lecz tysięcy,
Marsz przemilczano. Nie ciekawe?!…
Jak nie, to będzie nas tam więcej!!!

sariusz
Użytkownik
sariusz

Ciekawe, czy ktokolwiek z tych 20 tys. czytał ta ustawę, przeciw której protestował. Ja czytałem: https://www.congress.gov/bill/115th-congress/senate-bill/447/text Mówi ona o tym, że jeśli komuś zabrano jego własność, to powinna być ona zwrócona. Odszkodowania wchodzą w grę tylko wtedy, gdy zwrot jest niemożliwy. Ustawa dotyczy wszystkich, którym zrabowano własność, nie tylko Żydów. O Żydach w ustawie nie ma nawet jednego słowa, choć pewnie rzeczywiście jest tak, że większość zrabowanego mienia, to było mienie należące do osób pochodzenia żydowskiego, dlatego zresztą lobbują w tym kierunku organizacje żydowskie, a nie eskimoskie czy bułgarskie. Mnie ta ustawa w ogóle nie dotyczy, bo nikt z mojej… Czytaj więcej »

BIBI
Gość
BIBI

Sariusz nie ściemniaj, jak mogłeś czytać jak byłeś w darkroom-ie.

Bogusław
Gość
Bogusław

Sariusz udajesz chyba głupka. Niby komu ma zwrócić ten manel jak go nazwałeś? Jakiejś organizacji w USA? Jeżeli nie ma spadkobiercy własność przechodzi na skarb państwa, tak jest na całym świecie.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Menel ma zwrócić spadkobiercy prawowitego właściciela, niezależnie czy to Żyd, Polak, czy Chińczyk. Jeśli się nikt nie zgłosi, to sąd przeprowadza postępowanie, czy rzeczywiście nie ma spadkobiercy. To tak jest na całym świecie. W komunistycznej Polsce nikt tego nie badał – po prostu do pustych mieszkań zakwaterowano lumpenproletariat, milicjantów, członków PPR i UB itd. zresztą też często Żydów. Amerykanie umieścili w ustawie paragraf o “mieniu bezspadkowym”, bo doskonale sobie zdawali sprawę, że polaczkowie będą się tłumaczyć “chcieliśmy oddać, ale nikt się nie zgłosił”. Paragraf ten mówi, że tam, gdzie nie ma spadkobierców, to mienie należy przeznaczyć na “assist needy Holocaust… Czytaj więcej »

Nonick
Gość
Nonick

Sariuszu, Bogusław zapytał wyraźnie i po Polsku: “Niby komu ma zwrócić ten manel jak go nazwałeś? Jakiejś organizacji w USA? Jeżeli nie ma spadkobiercy własność przechodzi na skarb państwa,…” a ty swoje że “spadkobiercom”. SPADKOBIERCÓW NIE MA!!!! Jeśli to ma działać na zasadzie “zawsze są jacyś spadkobiercy” to efekty widzieliśmy przy “warszawskiej reprywatyzacji” – natychmiast znajdują się cwaniacy którzy odkupują potencjalne roszczenia i robią na tym kokosy krzywdząc ludzi. Jeśli tak się stanie to nie dziw się proszę nagłemu wzrostowi antysemityzmu… Z drugiej strony są jakieś granice pokrewieństwa z prawem do spadku “beztestamentowego” – podobno wszyscy ludzie mają DNA jakiejś… Czytaj więcej »

sariusz
Użytkownik
sariusz

1/ Gdzie masz w tej ustawie coś o 300 mld $ ? 2/ To przecież polski rząd ma decydować, na co przeznaczyć tę pomoc, w jakiej wysokości i dokładnie dla kogo. Może np. budować place zabaw dla prawnuczków ocalałych. Sekretarz Stanu USA ma tylko napisać o tym raport dla Kongresu USA. 3/ Rzeczywiście teraz trudno ustalić, prawowitych spadkobierców. Dlatego powinno się powołać jakąś komisję, która to będzie badała. To będzie robota na jakieś 300 lat. Co jakiś czas, gdy dokumenty będą wiarygodne, zwrócić jakąś kamienice przy blasku fleszy i w obecności pani ambasador USA. Oczywiście zwrócić razem z lokatorami. Nic… Czytaj więcej »

manu
Użytkownik
manu

Wiadomo, że ustawa pod żyda. Proste jak drut. Najlepsze jest to, że domagają się zadośćuczynienia za szkody sprzed kilkudziesięciu lat i jednocześnie sami grabią ziemię, mordują, terroryzują. Mącą, knują na każdej płaszczyźnie a potem pretensje do całego świata. To chyba najbardziej znienawidzony naród świata. Szkodnik międzynarodowy. Nowotwór.

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Kiedyś trollowanie Ci się udawało, ale chyba się starzejesz…