fbpx

TVP pozywa Grzegorza Brauna

INFO: TVP złożyła w sądzie pozew przeciwko posłowi Konfederacji WCz. Grzegorzowi Braunowi – donosi dorzeczy.pl.

 

Pozew dotyczy wypowiedzi p. Brauna na temat prezesa TVP, p. Jacka Kurskiego. P. Braun nazwał p. Kurskiego “przestępcą-recydywistą”.

– Jacek Kurski ma dłuższą historię działań bezprawnych, najprawdopodobniej po prostu przestępczych. Przypominam, że pan Bogdan Czajkowski ujawnił przed sądem dowody na nielegalność prezesury Jacka Kurskiego w TVP S.A. Kurski jest – z naszego punktu widzenia – przestępcą-recydywistą. Nie godzi się, by na czele firmy, która w szyldzie ma Polskę, nominalnie zwie się publiczną, działać ma – w teorii – pro publico bono, stał człowiek o trwałej skłonności do działań nielegalnych i zachowań nieuczciwych – mówił p. Braun.

TVP domaga się publicznych przeprosin oraz wpłaty 10 tys. zł. na cel charytatywny.

 

Zobacz także: Konfederacja składa zawiadomienie do prokuratury

 

Źródło: dorzeczy.pl

8 thoughts on “TVP pozywa Grzegorza Brauna

 1. Przed paru laty chodniku przed lotniskiem imienia kapusia stał rozkraczony samochód Pana Kurskiego – na marginesie, ani milicja ani straż wiejska nie śmiała ruszyć własności “pana i władcy” :))))
  to było wykroczenie popełnione przez Pana Kurskiego.
  Ale kupienie za mniej niż dziesiątą część wartości Leśniczówki pod Elblągiem , siedziby pierwszych sekretarzy od Skarbu Państwa – to już jest oszustwo – przestępstwo zwykło -polegające na kradzieży mienia Narodu.

  Brawo dla Pana Brauna:
  “Bić k*rwy i złodziei”- J. K. Piłsudski

 2. TVP – telewizja państwowa – czyli coś co powinno mówić prawdę, całą prawdę i tylko prawdę a mówi samo gówno. Jak to k**** jest? To jest k*urwa coś niesamowitego. Jak to jest możliwe? Dlaczego w tym świecie przeciętna jednostka słyszy więcej nieprawdy, półprawdy czy prawdy kompletnie nieistotnej niż po prostu PRAWDY? To prawda, że prawda gorszy, ale chyba lepsza gorsząca prawda niż cokolwiek innego, bo gorsząca prawda to prawda, a prawda to Bóg, a nic nie jest lepsze od Boga, który jest po prostu prawdą. Prawda to Bóg, a Bóg to prawda. Prawda jest lepsza niż nieprawda, bo tylko w nieprawdzie można wierzyć, że jak państwo daje mi moje pieniądze, to robi mi dobrze, a gdyby mi nie zabierało, to robiłoby mi źle. Prawda jest taka, że każda jednostka jest skazana na swój los i jak sobie pościeli tak się wyśpi i jest przy tym całkowicie samotna i tak musi być. Każda żywa istota musi doświadczyć Życia które jest Bogiem, a On jest Życiem, Był i Będzie i doświadcza. To chyba lepiej będzie mu w tym eonie, jeśli każdy skupi się na prawdzie, a nie na nieprawdzie, tylko i wyłącznie dlatego, że nieprawda na pierwszy rzut oka wydaje się być bardziej pociągająca i mniej nudna. W rzeczywistości PRAWDA jest czymś lepszym niż nawet diament-matrioszka nie mówiąc już o nieprawdzie. Chyba lepiej, żeby człowiek doświadczył samego siebie i własnych decyzji na własnej skórze – bo jeden doświadczy dobrego życia, a drugi paskudnego – niż żeby jakieś państwo, absolutnie wszystkim ludziom, za ich pieniądze, dla ich dobra, ograniczało ich wolny wybór tak, żeby powstrzymać ich przed konsekwencjami ich własnych działań. To skazuje ludzi na niedoświadczanie Boskiej Prawdy, gdyż Boska Prawda polega na tym, że wszystko co możliwe wydarzy się i tak. Bez względu na wszystko. No to po co zabierać nam nasze pieniądze? Niskie pobudki za tym stoją. Niczym chęć do zar******a.

  Ludzkość tylko przez chwilę w skali czasu przez jaki istnieje, może w swym egzystencjalnym szaleństwie doświadczać ograniczania wszystkiego i samych siebie przez nich samych. To minie i nie po 1000000 lat tylko to już teraz się dzieje. Oto jest KONFEDERACJA która pojawiła się aby przejąc stery. Wszystkie partie jaki istniały do tej pory przypominają pijaną hołotę która opanowała stery. Konfederacja ich zmiecie i do sterów wrócą kompetentni zawodowcy. W końcu maszyna zacznie działać jak należy, a nie jak pizda.

  1. TVP jest taka, jaka jest, dzięki posłom PiS, oraz wspierającej ich “konstruktywnej opozycji” od Kukiza, z których część to obecnie prominentni działacze Konfederacji. Ten stan zadadniczo wynika z tego, że prawica myśli totalnie: my mamy rację, oni są wrogami, więc mamy moralne prawo zwalczać ich wszelkimi metodami. Takie myślenie wynosi się m.in. z kościoła, który uczy czarno-białego postrzegania świata. Założę się, że ani jednemu kucowi nie przeszkadzała by TVP, gdyby była równie nieobiektywna, ale za to promującą Konfederację. Dowodem tego jest fakt, że zauważyliście problem dopiero po 4 latach, kiedy szlam Kurskiego delikatnie Was obryzgał przed wyborami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.