Timmermans w PE: Polska musi odejść od węgla

INFO: To będzie bolesne, ale Polska musi odejść od węgla – powiedział w Parlamencie Europejskim p. Franciszek Timmermans, wiceszef Komisji Europejskiej – podaje portal wsensie.pl.

 

– To będzie bolesne, ale reszta Europy musi powiedzieć: jesteśmy przy was i znajdziemy fundusze, by pomóc wam w tym procesie. I mówię to prosto z serca jako wnuk górników – powiedział polityk, który w nowej kadencji KE będzie zajmował się unijną polityką klimatyczną. – Musimy znaleźć rozwiązanie tego problemu. Kraje, które opierają swój przemysł na węglu, czy to jest Polska, czy Słowacja, czy Hiszpania, czy Grecja, czy Niemcy, mogą liczyć na solidarność reszty Europy. Bo cała Europa zyska na tych zmianach – podkreślił.

 

Zobacz także: Timmermans dalej bruździ

 

Źródło: wsensie.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
mkmkmkLeszyklioes vel pislamistawkurwi0ny Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mkmkmk
Gość
mkmkmk

Może by tak zrobić zrzutkę i kupić np. 100kg węgla aktywowanego i wysłać jako Dar Narodu Polskiego p. Timersransowi ? Tak profilaktycznie, aby usunąć z jego organizmu toksyny powodujące chroniczny antypolonizm, bo inaczej chłop się niebawem wykończy.

Leszy
Gość
Leszy

Jestem za. Tzn. Za tym aby pan Timmermans za to zapłacił. Tylko nie dajmy się w pościć w maliny. Ma zapłacić, a nie tylko obiecać i to zapłacić tyle aby w razie gdyby to przestało się nam opłacać było za co powrócić do wegla.

mkmkmk
Gość
mkmkmk

Polska odejdzie od węgla i wtedy Timersrans dostanie kopa w d… od ferdkówkiepskich zmarzniętych w grudniu w wyniku Globalnego ocipienia pzdr

wkurwi0ny
Gość
wkurwi0ny

Pewnie moja wypowiedź będzie musiała zostać usunięta, co rozumiem ze względu na zawartą w niej szczerość, ale timmermans, prosto z serca, jako wnuk babci, 0DPIERD0L SIĘ OD POLSKI.

klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

10/10