fbpx

Tak narodowcy chcą “przywitać” Trumpa w Polsce

FUTURO: WCz. Robert Winnicki zapowiedział, że Ruch Narodowy przywita prezydenta USA w Polsce za pomocą pikiety dotyczącej żydowskich roszczeń – donosi dorzeczy.pl.

 

P. Winnicki stwierdził, że prezydent Andrzej Duda nie jest w stanie jasno zakomunikować prezydentowi USA, że Polska nie pokryje żadnych roszczeń wysuwanych przez żydowskie organizacje, dlatego to Ruch Narodowy przywita przywódcę USA w odpowiedni sposób.

Jak podaje portal, wizyta amerykańskiego prezydenta rozpocznie się 31 sierpnia wieczorem i potrwa do 2 września. 1 września w Warszawie JE Donald Trump weźmie udział w uroczystościach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

 

Źródło: dorzeczy.pl

13 thoughts on “Tak narodowcy chcą “przywitać” Trumpa w Polsce

 1. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Narodowcy muszą poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

 2. Mogli tego nie ogłaszać. Artur Dziambor ze swoim banerem “Polish choice – Ron Paul” podczas wizyty Mitt Romney w Polsce wziął wszystkich z zaskoczenia i dobrze mu to wyszło.
  I jeszcze sama postać Artura rozpoczęła karierę od tamtego momentu.

 3. A czy przewidziane jest “palenie żyda”? Z Trampkiem przyjadą wszystkie światowe telewizje a taki zabieg jest bardzo fotogeniczny. Można zresztą rozszerzyć trochę tematykę manifestacji na: “Niech parchy nam nie mówią, że jesteśmy antysemici”.

 4. Dobry pomysł. Już wszyscy prawie zapomnieli, że po wojnie komuniści zagarnęli mienie polskich obywateli, więc warto by sprawę przypomnieć.

  1. Tylko dlaczego Winnicki chce, żeby o tej sprawie decydował Trump? Czy my, Polacy sami nie możemy tego załatwić?

   1. Słusznie. Trump nie ma obowiązku odgadywać życzeń polskich, ani innych głów państw, więc skoro Duda nie odważył się o roszczeniach wspomnieć uznano, iż Polacy nie mają z ustawą S.447 żadnych problemów i chętnie zapłacą.

    1. To ciekawa teoria. Tramp nie potrafi odgadywać życzeń i zamiarów europejskich przywódców natomiast arabskich i owszem.Jego genialna intuicja podpowiada mu o arabskich bombach atomowych o zamiarach ataku na Izrael o używaniu broni chemicznej.Tylko w jednym przypadku go zawodzi, jest święcie przekonany, że żydzi nie mają bomb atomowych i finansuje zbrodnicze państwo Izrael pomimo ustawowego zakazu.

     1. Argumentacja ta jednak nie obala hipotezy, że “skoro Duda nie odważył się o roszczeniach wspomnieć uznano, iż Polacy nie mają z ustawą S.447 żadnych problemów i chętnie zapłacą”.

     2. Obejrzyj sobie film “Ukryty” z 1987 roku. Trump zachowuje się bezwolnie niczym osoba, w których siedzi ów filmowy kosmiczny, czarny potworek i nim steruje wodząc go do różnych, niekoniecznie dobrych czynów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.