Tak Konfederacja może wygrać wybory!

OPINIA: Jeśli Konfederacja chce odnieść sukces wyborczy, to nie ma innego wyjścia, jak oddziaływać na wyborcę przy pomocy technik podprogowych – powiedział p. Zbigniew Modrzejewski, ekspert ds. niemieckich.

 

– Nazywanie pewnych rzeczy po imieniu, czyli tzw. bolesna prawda, bardzo często wywołuje reakcje wręcz przeciwne i skutek odwrotny od zamierzonego. Na przykład każdy złodziej oburza się, gdy nazwie się go złodziejem. Natomiast jeśli zapytamy się go bardzo elegancko: “czy nie zdarzyło się, że Pan w jakiś sposób tutaj przypadkiem wyjął portfel z kieszeni oto tego Pana?” – to jest zupełnie inna reakcja. O to mi chodzi – podkreślił p. Modrzejewski.

 

Zobacz także: Siedem tez Konfederacji

 

Źródło: youtube.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
6 Autorzy komentarzy
pislamistaJakubBłażejCyprianmir Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pislamista
Gość
pislamista

Dobra zmiana W królestwie ptaków zamiast króla Jest demokracja – ba! – wręcz hula. Lecz po wyborach – tak czy siak – Rządy sprawuje zawsze szpak… Czarnym szpak ptakiem jest i małym, Za to o głosie doskonałym. Wybory zawsze wygrać mógł, Bo jest on …w liczbie czterech sztuk. Czerń szpaka różne ma odcienie: Wpada w pomarańcz lub zielenie… Lecz, jak zwinięty w wieniec cierń Ma cztery kolce, jedna czerń!… Gdy opcja jakaś jest wybrana, Szpak ćwierka: „Zaszła dobra zmiana!” A zmiana się przedstawia tak, Że w miejsce szpaka, rządzi szpak. Wreszcie zaszła „dobra zmiana”! Przedtem dziobał szpak bociana. A po… Czytaj więcej »

Jakub Malicki
Editor

Chodzi chyba o to, że zamiast mówić: “O ty patusie i złodzieju, korzystasz z 500+ i innych socjali! My to ukrócimy!” trzeba powiedzieć, że program 500+ to oszustwo wobec prostych ludzi, bo daje im pieniądze, które wcześniej zabrano im w podatkach. PiS wprowadziło nas w błąd. Trzeba z tym oszustwem skończyć i obniżyć wam podatki.

Cyprian
Gość
Cyprian

Złodziejowi trzeba mówić, że jest uczciwy………..inaczej, pedałowi,że jest całkiem normalny……..inaczej, głupkowi, że jest mądry …..inaczej, murzynowi, że jest biały………. inaczej, zielonym, że są czerwoni ………. inaczej, itd. itd.

sariusz
Użytkownik
sariusz

To, to! Postulat masowego wieszania “lewaków” względnie zamykania ich do klatek w celu reedukacji spotyka się z ich powszechnym niezrozumieniem. A że lewacy to 96% społeczeństwa stąd taki wynik wyborczy, jaki jest. Korwin powinien grzecznie pytać: “Czy nie jest pan przypadkiem lewakiem i czy nie powinien szanowny pan łaskawie wejść do klatki?”

mir
Użytkownik
mir

Rozumiem Twój punkt widzenia. Niestety, chyba masz rację. Ja uważam, że złodzieja trzeba nazywać złodziejem, a nie że przypadkiem portfel wyjął.

Błażej
Gość
Błażej

Nie do końca o to chodzi, to jak coś jest powiedziane ma bardzo duże znaczenie, wprost oskarżanie kogoś zawsze będzie miało efekt wyparcia, “okrążenie” prawdy zupełnie inaczej działa na człowieka i jego reakcje. Takie techniki wykorzystuje się przy przesłuchaniach.