Szokujące informacje Krzysztofa Karonia

OPINIA: Mamy w Polsce 16 milionów pracujących ludzi. Połowa z tych ludzi nie potrafi robić nic pożytecznego – powiedział p. Krzysztof Karoń w rozmowie z kanałem "Media Narodowe".

– To jest kilka milionów ludzi – zaznaczył p. Karoń. – I co roku ze szkół i uczelni wychodzi kolejne pół miliona ludzi, którzy są niezdolni do pracy – powiedział p. Karoń. – Te obecne protesty artystów, intelektualistów, sędziów itd., itd., to są wszystko ludzie, którzy robią w tzw. sferze niematerialnej. Oni nie potrafią sobie butów zawiązać, nie mówiąc o wyprodukowaniu jakiejkolwiek rzeczy. Oni nic nie potrafią i to są już całe generacje, całe rody, całe klany, całe kasty. I oni chcą, żeby było tak jak było – zauważył badacz marksizmu.

Zobacz także: Karoń: Postępowcy chcą zanegować jakąkolwiek konkurencję

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
jacuniekPI Grembowicz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jacuniek
Gość
jacuniek

To ja z zupełnie innej beczki. Mamy podobno Erę Wodnika, a jest to znak powietrzny, związany z zazdrością. Marksizm jest oparty na zazdrości w stosunku do filistra, który robi i naprawia buty, a wiadomo, że jak nadchodzi huragan, no to trzeba s……..ć, choćby dla zdrowotności. Marks był materialistą żydowskiego pochodzenia i nie cierpiał swoich współbratymców (za Paulem Johnsonem). Pisząc “Kapitał” cierpiał na dokuczliwą chorobę skórną, tzw. skrofuły. Jednocześnie pracował z zazdrością Engelsa, sypiając z jego małżonką we wspólnym apartamencie. Tak więc, sami Państwo rozumiecie, nie mogło być inaczej… Ktoś będzie się musiał poświęcić i poddać eutanazji.

PI Grembowicz
Gość
PI Grembowicz

To wiadomo już od wielu lat i jeszcze przed PISem tak było! To dzieło PO i ostatnich 30 lat, PRL bis, socjalizmu, tzw. komuny etc.