Szok. Liroy poparł kandydata… KO

INFO: WCz. Piotr Liroy-Marzec udzielił poparcia kandydatowi KO do Sejmu p. Tadeuszowi Rossowi – donosi polsatnews.pl.

 

P. Liroy-Marzec powiedział, że dla niego ważny jest człowiek, a nie partia. Dlatego poparł p. Rossa.

– To wspaniały człowiek. Twórca kultury, ale też człowiek o dużej kulturze osobistej. Wspaniały samorządowiec, poseł, eurodeputowany, człowiek, za którego nigdy nie musieliśmy się wstydzić – podkreślił lider Skutecznych.

Poseł powiedział również, że pomimo tego, iż p. Ross startuje z konkurencyjnego ugrupowania, Koalicji Obywatelskiej, zależy mu na “jedności i dialogu”.

 

Zobacz także: Liroy o powodach odejścia z Konfederacji

 

Źródło: polsatnews.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
3 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
5 Autorzy komentarzy
Antytroll System V.0ZiuksinceritasPiotrB.A.R Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Szok! Przecież popierać można tylko PiS.

Ziuk
Gość
Ziuk

To Jakubiak jest za PiSem.

B.A.R
Gość
B.A.R

Biedroń będzie premierem. BO PiS nie utworzy koalicji i rządu. Bardzo bym prosił o poruszenie ( wszedzie gdziekolwiek kto może ) tematu połączenia list wyborczych – połączenia się wszystkich WYBORCÓW bo jest to jedyne wyjście wygrania decydującej bitwy typu Grunwald lub Bitwa Warszawska. Wszyscy WYBORCY muszą się połączyć od PiS Kukiz , Konfederacja i #R . W innym przypadku Koalicja utworzy rząd z Wiosną i SLD . Premierem lub vice będzie Biedroń a tęczowa flaga będzie wisieć obok biało czerwonej i UE po środku. Już pierwsze dyskusje medialne – rozmowy między Biedroniem a Schetyną na ten temat były. Dopiero po… Czytaj więcej »

Piotr
Użytkownik
Piotr

Chłopcze, zanim następny raz wkleisz te brednie popatrz na wyniki prawyborów i sprawdź jak wygląda ordynacja wyborcza!! PO-KO + Lewica NIE UZYSKUJĄ większości- to skąd ten premier dla Biedronia???

Antytroll System V.0
Gość
Antytroll System V.0

To troll bot. Nawet treść się nie zmienia i nie bierze udziału w żadnej dyskusji. To taki sariusz sinceritas ale automatyczny 😉