fbpx

Struktura Maxa Kolonki sypie się jak domek z kart

INFO: Rewolucji Maxa Kolonki nie udało się zarejestrować ogólnopolskiej listy wyborczej. Teraz na światło dzienne wyszły praktyki  w obrębie struktury, jaką stworzył ten dziennikarz – podaje naTemat.pl.

 

P. Robert Stalka opowiedział portalowi, co wyprawia się za kulisami partii Rewolucja, która miała zmienić oblicze polskiej polityki.

– Max stworzył taką strukturę jak w wojsku. On stał na czele partii i kazał siebie nazywać “generałem”. Pod nim w hierarchii były trzy osoby, czyli dowódcy wyższego szczebla, wśród nich byłem ja, którzy sprawowali kontrolę nad batalionami, które de facto były po prostu okręgami wyborczymi, które też miały swoich dowódców. A na dole byli oczywiście zwykli, szeregowi żołnierze – mówi p. Stalka.

Były członek Rewolucji podkreśla, że p. Kolonko od początku mijał się z prawdą.

– Mówił nam, że jest nas 2 miliony, bo tyle osób go obserwowało, subskrybowało jego kanały itd. To nie była prawda. Widać to chociażby w polubieniach i komentarzach jego postów. Kiedy coś wrzucał, to miał może 500-900 reakcji, czyli tyle, ilu było członków “sztabu”. To wątpliwe, żeby osoba, którą podobno popiera 2 miliony osób, miała tak kiepsko lajkowane posty. Czasami nawet zdarzało się, że wydzierał się na nas, że wrzucił coś na Twittera, a tam nie ma nawet 100 polubień i to nasza wina. Obwiniał nas za to, że nie lubimy jego postów – relacjonuje p. Stalka.

 

Zobacz także: Max Kolonko wykopał Kukiza ze swojego ruchu

 

Źródło: natemat.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

9
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
6 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
7 Autorzy komentarzy
EdwardszczechoaschB.A.Rcutpurse Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Edward
Gość
Edward

Logicznym było by gdyby poparł Konfederację. Ale on grał na rozbicie prawicowego elektoratu. Albo agent albo głupi. Innego wytłumaczenia nie widzę.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Brzmi jak organizacja kierowana przez chorą psychicznie osobę, do której lgną inni niezadowoleni z życia.

libertarianin.tom
Gość
libertarianin.tom

masz tu racje

asch
Użytkownik
asch

Nie osądzaj po usłyszeniu tylko jednej strony konfliktu.

B.A.R
Gość
B.A.R

Biedroń będzie premierem. BO PiS nie utworzy koalicji. Bardzo bym prosił o poruszenie ( wszedzie gdziekolwiek kto może ) tematu połączenia list wyborczych – połączenia się wszystkich WYBORCÓW bo jest to jedyne wyjście wygrania decydującej bitwy typu Grunwald lub Bitwa Warszawska. Wszyscy WYBORCY muszą się połączyć od PiS Kukiz , Konfederacja i #R . W innym przypadku Koalicja wygra przykladowo 1% I utworzy rząd z Wiosną .Możliwe, że nawet dojdzie do połączenia ich list wzamian Premierem będzie Biedroń a tęczowa flaga będzie wisieć obok biało czerwonej i UE po środku. Już pierwsze dyskusje medialne – rozmowy między Biedroniem a Schetyną… Czytaj więcej »

B.A.R
Gość
B.A.R

Obok Biedronia będą ministrowie Korwin i Jakubiak.

cutpurse
Gość
cutpurse

Pretensje miej do PiSu, który rozpieprza gospodarczo kraj.

B.A.R
Gość
B.A.R

Dam Ci małą radę. Jak ktoś mi mówi że nadajniki GSM LTE 5G nie szkodzą to pytam się czy zgodzi sie spędzić tydzień wśród anten . Wtedy kaDy milknie. Jak ktoś mowi ze srodki dodawane do wedlin nie szkodzą to proponuje zejść łyżkę wtedy każdy rezygnuje. Jak w dyskusji ktoś mnie przekonuje że lepiej jak dziecko wychowywane jest przez dwóch homo niż w domu dziecka to mówię chodź zapytamy się 15 – 16 latkow z domu dziecka czy to prawda. Więc zacznij myśleć samodzielnie . Przez ostatnie lata moją pensja wzrosła 300% . Szwagier ma firme i terminy remontu za… Czytaj więcej »

szczecho
Gość
szczecho

ta sratatata, kraina mlekiem i miodem płynąca