fbpx

Sośnierz o cennej lekcji tolerancji

OPINIA: Otrzymaliśmy kolejną cenną lekcję tolerancji i obiektywizmu. Tym razem ze strony Śląskiego Uniwersytetu Medycznego – pisze na Facebooku WCz. Dobromir Sośnierz.

 

Poseł Konfederacji przypomina, że ŚUM zwolnił z pracy wykładowcę, który zorganizował wykład “Homoseksualizm a zdrowie”.

– W uzasadnieniu rzeczniczka ŚUM pani Bożena Langner oświadczyła, że na tej uczelni nie ma miejsca na homofobię. Najwyraźniej definiując homofobię jako podawanie faktów – pisze p. Sośnierz. – Jeśli okazuje się, że homoseksualizm jest niezdrowy, to Uniwersytet Medyczny będzie i tak twierdził, że jest zdrowy, i że odbyt jest po prostu stworzony do kopulacji, a nie jako zakończenie przewodu pokarmowego. No i że w związkach homoseksualnych rodzi się nawet więcej dzieci ! O tym, co jest zdrowe, a co nie, nie decydują jakieś tam faszystowskie statystyki, tylko dogmaty wiary LGBTQXYZ+ – pisze poseł. – Jeśli ktoś nadal twierdzi, że w Polsce prześladuje się mniejszości seksualne, to niech nie zapomina podać przykładu, jak w Katowicach prześladowana mniejszość została pobita homofobiczną twarzą po swoich delikatnych pięściach. Czym jest bowiem zwyczajne zniszczenie komuś życia, kariery i pozbawienie środków do życia w porównaniu z cierpieniami homolatrów wywołanymi słuchaniem niewygodnych faktów ? Nie ma czego porównywać – dodaje.

 

Zobacz także: Wykładowca zwolniony za wykład o homosiach

 

Źródło: facebook.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

17
Dodaj komentarz

avatar
7 Tematy komentarzy
10 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
12 Autorzy komentarzy
Gromopiklioes vel pislamista-smleonCyprian Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
-sm
Gość
-sm

To ja proszę, żeby na tabliczce z danymi doktora, do którego idą pacjenci była informacja o uniwersytecie na jakim się kształcił. A ŚUM niech najlepiej założy stowarzyszenie razem z szamanami z Afryki bo niedługo poziom tych drugich może być wyższy nić na uniwersytecie.

Gromopi
Gość
Gromopi

Szamani w Afryce popierają wielożeństwo, ale homoseksualizm im się w pale nie mieści. Tam jest po prostu potrzebny przyrost naturalny i cała ludność tego kontynentu to rozumie. U nas widać dobrobyt zrobił swoje i się niektórym w głowach i nie tylko poprzewracało. W tym świetle to ŚUM jest 100 lat za murzynami…

Pozdrawiam Gπ

Solonaryba
Gość
Solonaryba

Większość ludzi nie ma nic do homoseksualistów, większość ludzi ma problem z eko/femino/lgbtqrxyz naziolami którzy próbują na siłę uszczęśliwiać nas swoją ideologią. I z tymi pajacami trzeba walczyć. O samym wykładzie nic nie wiemy, być może profesor propagował palenie na stosie jako lekarstwo na swędzenie odbytu i tu faktycznie zastanowiłbym się czy nie usunąć takiego człowieka z uczelni. Ale z drugiej strony pani “profesor” wygłasza tezy że “w rodzinach homoseksualnych rodzi się więcej dzieci niż w heteroseksualnych” i nadal pracuje na uczelni…

PO4ever
Gość
PO4ever

E tam, homosiowanie szkodliwe nie jest, choć przy braku ostrożności zarazić się można. No cóż – ryzykanctwo, to taka męska cecha. Trzeba założyć gumę na rurę i tyle. Jakoś nikt się nie czepia lesbijek, że ocierają się waginami. A co z oralem? Przecież wielu hetero to robi i jakoś nikt nie narzeka, że gęba nie służy do robienia loda. Anal też uprawiają. Bywa, że panienka trzepie facetowi gruchę, albo robi footjob. I co, że niby ręce i stopy nie służą do tego? Przecież oni nie robią tego, żeby mieć dzieci, tylko żeby sobie zrobić dobrze. Na dzieci to się ludzie… Czytaj więcej »

Cyprian
Gość
Cyprian

Jeżeli ktoś ściska sobie genitalia drzwiami to jest jego problem, jeżeli mówi o tym na ulicy to już jest sprawa publiczna. Dotyczy to również twoich ulubionych: lodowania, trzepania i ocieractwa analanego

leon
Gość
leon

Trzeba obrócić kota ogonem. Z prześladowanego zrobić prześladowcę. Trza jasno powiedzieć, że my wszyscy normalni ludzie czujemy się prześladowani przez środowiska LGBT. I nie jest to nie zgodne z prawdą bo np. ja zaczynam czuć się zastraszany i prześladowany. Po prostu zagrożony. Zacznijmy używać zwrotu prześladowanie. Do skutku. Trzeba się bronić przed tymi faszolami.
„The fascists of the future will be called anti-fascists” Winston Churchill
“Są dwa rodzaje faszystów- faszyści i antyfaszyści”. Oriana Falaci

Paweł
Użytkownik
Paweł

I to ma być Uniwersytet MEDYCZNY???? Medycy uczą że wiercenie kutasem w dupie drugiego faceta jest ok? O tempora, o mores….. Toż jak ci studenci zaczną leczyć strach będzie pójść do lekarza!!!

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

To przykre, że Sosnierz stał się ofiarą nietolerancji. Może skłoni go do przemyśleń na temat tego, czy warto kolegować się z naziolami?

Paweł
Użytkownik
Paweł

O niczym i nie na temat- byleby wyrobić normę. Ciężkie jest życie trolla, nieprawdaż?

Van Orton
Gość
Van Orton

Słabe.

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

Ale właśnie ich trzeba prześladować, potępiać i zwalczać, bo to jest zło w czystej postaci, obrzydlistwo, deprawacja, ciężki grzech karane potępieniem i piekłem, zwyrodnienie, zgorszenie, wobec którego nie można przechodzić obojętnie, z dystansem i tolerancyjnie, jak chciałaby lewica, Czerwoni i demo/socjaliści – por. ST/NT Biblia, Ojcowie Kościoła Wschodu i Zachodu, KKK, Breviarium Fidei, Dante, Bosch, G.B. Manni SI, W. Tylkowski SI, Klemens Bolesławiusz OFM ref. itd. amen

mir
Użytkownik
mir

Obrzydliwe, to się zgodzę. Kwestia gustu. A co jest złego? Komu homoseksualiści robią krzywdę? Deprawacja?

leon
Gość
leon

Normalni homosie nikomu. Za to środowiska LGBT to już walka polityczna.

Cyprian
Gość
Cyprian

Normalny homoś to ten od analu czy od od oralu, z kakaowymi efektami?

leon
Gość
leon

Normalny homoś, o ile można tu nadać jakąś normę, to taki co nie wychodzi ze swoimi zboczeniami na ulicę. Robi sobie to po cichu i się nie wychyla. Środowiska LGBT robią na odwrót.

Cyprian
Gość
Cyprian

Małym dzieciom obnażając się w przedszkolach

klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Robią krzywdę tylko sobie. To im wolno.
Ale PROPAGOWANIE zbocznia to już zamach na ludzkość!