Rząd planuje wprowadzić bykowe!

INFO: “Rzeczpospolita” dotarła do jednego z niejawnych rządowych dokumentów: projektu polityki migracyjnej państwa z wytycznymi dla administracji.

 

Z dokumentu wynika, że rząd ograniczy sprowadzanie cudzoziemców do pracy. Mają być oni jedynie krótkotrwale zatrudniani. Dodatkowo mają to być cudzoziemcy pochodzących wyłącznie z państw zbliżonych kulturowo do Polski. Unikaniu powstawania gett etnicznych posłużą programy integracyjne – na dłuższy pobyt lub obywatelstwo polskie szansę mają tylko ich uczestnicy.

Rząd zamiesza szukać pracowników wśród długotrwale bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo osób 50+. Do Polski mają też wracać repatrianci wywiezieni przed laty na Wschód. Ministerstwo liczy ponadto na powrót choćby części z 2,5 mln Polaków, którzy wyjechali na Zachód. Zupełnie nowym elementem polityki państwa mogą być natomiast wyższe podatki dla osób bezdzietnych, które mają zwiększyć efekt demograficzny polityki prorodzinnej państwa.

 

Źródło: rp.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

8
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
4 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
6 Autorzy komentarzy
JackHolbornWojciechcutpurseHans Aspergersinceritas Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cutpurse
Gość
cutpurse

Emigraci wrócą, ale nie do Polski rozkradanej przez bandę kaczelnika.

Hans Asperger
Gość
Hans Asperger

Biedni autyści i aspergerowcy… Niedość, że nie potrafią tworzyć związków, to jeszcze pozbawieni instynktu macierzyńskiego. Bukowe, to podatek od autyzmu.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

A czy nas Polaków ktoś pytał, czy chcemy powrotu emigrantów? I pewnie jeszcze mamy do nich dopłacać na zachętę, a na stare lata wypłacać emerytury???

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Pierwszy raz w historii tutejszego Forum muszę się z sinceritasem zgodzić.

Wojciech
Gość
Wojciech

Sam pomysł jest głupi z innego względu. Czy Wielka Brytania chce powrotu emigrantów z Kanady, USA, Australi? Wątpię. Lepiej dla Korony, kiedy jej poddani kolonizują tamte kontynenty i rozszerzają wpływy kultury angielskiej. Niech Polacy robią to samo. Niech zdobędą jak największy wpływ na tamte kraje i sprzyjają Polsce.

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Spora część Polaków skupia się tam na zarabianiu pieniędzy i po prostu życiu, a nie kolonizowaniu. O kolonizowaniu można mówić, gdy się ma protekcję monarchy – jak konkwistadorzy, bądź ma się pieniądze – jak Żydostwo. Przecież skoro nawet polskojęzyczne elity rządzące w Warszawie czują się dobrze będąc gospodarzami państwa kolonizowanego i sprawnie się do tej sytuacji akomodują, a nawet spełniają wszystkie zachcianki kolonizatorów, to jak można wymagać od zwykłego Kowalskiego na Wyspach, że zechce cokolwiek w tej sprawie robić. Oczywiście tęsknią za Polską i stąd się bierze statystycznie częstsza wrażliwość Polonii na sprawy polskie, niźli Polaków w Polsce.

Tomek
Gość
Tomek

Największy BYK Trzeciej RP Jarosław-ty-Polskę-w-spokoju-zostaw stracił instynkt samozachowawczy?

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Trafna uwaga:-)