fbpx

Rola: Zróbmy coś, bo nas zaorają

OPINIA: To, co robi YouTube to chamówa, patologia, trzeba z nią walczyć! – powiedział rozgoryczony red. Marcin Rola po tym, jak YouTube po raz kolejny zablokował jego telewizję wRealu24.

 

– Stworzyliśmy fajną, profesjonalną redakcję. Teraz uniemożliwia się nam pracę. Jak widać, jest blokada na treści prawicowe, konserwatywne. I jakiś cenzor siedzi i cenzuruje nas tylko dlatego, że mamy takie, a nie inne poglądy. To jest totalna patologia. Z tym trzeba walczyć! Jak nic z tym nie zrobimy, to wszystkich nas zaorają. Dzisiaj jest to telewizja wRealu24, jutro może będzie strona DoRzeczy.pl – powiedział portalowi DoRzeczy.pl p. Rola.

P. Rola starał się wytłumaczyć powody decyzji YouTube.

– Zostaliśmy zablokowani pod pretekstem mowy nienawiści – co jest absurdem, bo w polskim prawie nie ma takiego określenia. Jest pomówienie bądź zniesławienie, ale o tym, czy ono miało miejsce decyduje polski sąd. YouTube nic sobie z tego jednak nie robi, dał nam znienacka to ostrzeżenie i tygodniową blokadę. De facto w każdym momencie może nam zlikwidować kanał, a tam jest już blisko 290 tys. followersów, wspólnie z naszą stroną mamy 330 tys. realnych użytkowników. To największa tego typu platforma wideo – konserwatywna, niezależna. Finansują nas przede wszystkim nasi widzowie, donatorzy. Reklamy nam także wyłączyli miesiąc temu. Co więcej, niekoniecznie zapłacili nam za reklamy, które już zostały wyświetlone (42 tys. zł) – mówi p. Rola.

 

Zobacz także: Dziennikarz wRealu24: Mogą mnie zamordować. Nie poddam się

 

Źródło: dorzeczy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

13
Dodaj komentarz

avatar
10 Tematy komentarzy
3 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
12 Autorzy komentarzy
sinceritasŻyjemy W Rzeczywistości PodstawionejŻyjemy W Rzeczywistości PodstawionejleonPiotr Grembowicz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Ciekawe wnioskowanie tego pana – z faktu, że prywatny portal YouTube ma swój regulamin, wnioskuje, że zniknąć może, administrowana przez zupełnie inny prywatny podmiot, strona DoRzeczy.pl. Jego IQ to chyba co najmniej 100,3.

Żyjemy W Rzeczywistości Podstawionej
Gość
Żyjemy W Rzeczywistości Podstawionej

Około tydzień temu napisałem komentarz pod nową piosenką Elektrycznych Gitar – “Najwyższa pora”. Napisałem m.in., że to zaktualizowana wersja “Międzynarodówki”. Oczywiście uzasadniłem też swoje stanowisko. Nikogo nie obrażałem, nie używałem słów wulgarnych, ani nawet dosadnych. Zgadnijcie, czy jak obecnie spojrzycie na komentarze, to znajdziecie tam mój wpis, czy nie.

Żyjemy W Rzeczywistości Podstawionej
Gość
Żyjemy W Rzeczywistości Podstawionej

Będąc ścisłym – nawet nie napisałem o “Międzynarodówce” w formie zdania twierdzącego, ale pytającego. Czy to zaktualizowana wersja dostosowana do zmienionej metody prowadzenia rewolucji komunistycznej.

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

bo na barykadach walka trwa, a większy może więcej, oni mają kasę i brak zasad, Dekalogu oraz racji… cha cha takie życie, 50 lat komuny PRL socjalizmu zrobiło swoje i jest ciąg dalszy… będą rozliczeni na Sądzie Ostatecznym! Trzeba jeszcze poczekać! trochę, ale już niedługo, bo się zbliża, nie zależnie od wyborów i czy się komuś podoba czy nie… cha cha

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Poziom komentarzy pod tym artykułem świadczy o ich autorach, nie o portalu…

Sieg Heil !
Gość
Sieg Heil !

Narodowo-Katolicki Test Inteligencji 2004,
Uśredniony IQ elektoratów:

UPR – 100,2
PO – 97,5
PiS – 95,2
apolityczni – 93,0
SLD – 92,4
LPR – 91,6
PSL – 90,0
Samoobrona – 88,3

Piotr
Gość
Piotr

WŁASNY serwis- oto co trzeba zrobić. Przyjmując że drukarz ma prawo odmówic druku plakatów dla LGBTPNZ to i You Tube ma prawo odmówić zamieszczania wRealu24.

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

komedia:) faszolkowi się wolny rynek nie podoba. Faszolku, sięgnij do historii- twoi poprzednicy tez nic zrobic nie mogli amerykańskim kapitalistom, a nawet przez nich wojnę przegrali. Ale walcz, walcz….

sariusz
Użytkownik
sariusz

Tak trudno zrozumieć? Jak ktoś zakłada prywatną knajpę, to sobie może ustalić, że np. “wejście tylko dla klientów w eleganckich krawatach”. Przy czym to on, a nie klient, będzie ustalać, który krawat jest elegancki. Komuś się nie podoba? To niech idzie do innej knajpy, albo zje w domu, albo niech założy własną knajpę, gdzie nie będzie takich restrykcji.

MARIAN1000
Użytkownik
MARIAN1000

Kolejny czubek ze słowami naszymi narodowymi: “DONATOR” i “FOLLOWERS”. Co ta takiego?

jarko
Użytkownik
jarko

No to trzeba będzie przejść na ВКонтакте

sariusz
Użytkownik
sariusz

Korwin już tam jest: https://vk.com/id381716499
52 followersów, jak to mówią Rosjanie.

leon
Gość
leon

To czemu jeszcze ta nie komentujesz?