fbpx

Radykalny wzrost poparcia dla Konfederacji!

INFO: Z sondażu Instytutu Badań Spraw Publicznych, przeprowadzonego dla “Newsweeka” i Radia Zet wynika, że Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy odnotowała w tydzień radykalny wzrost poparcia – o 5,04 pkt. proc. do 6,86% – pisze rp.pl.

 

Z sondażu wynika, że Koalicja Europejska, popierana przez 43,63% ankietowanych, wygrałaby wybory do PE. Drastycznie spadło za to poparcie dla PiS. Rządząca partia, która przed tygodniem mogła liczyć na 39,04% poparcia, w nowym badaniu uzyskała tylko 32,94%. Wiosna Roberta Biedronia uzyskała 9,06%, (spadek o 0,51 pkt. proc.). Pod progiem znalazł się Kukiz’15 (4,89%).

 

Źródło: rp.pl

5 thoughts on “Radykalny wzrost poparcia dla Konfederacji!

  1. To wszystko w ramach 3% błędu statystycznego, ale jeśli to prawda, to jest na to wytłumaczenie: PiS odpuścił walkę o najbardziej skrajny antysemicki i antyunijny elektorat bo nie może jednocześnie walczyć z PO o elektorat centrowy i z Konfederacją o meneli z mieszkań komunalnych i z poPGR-owskich czworaków. Od takiego szpagatu to pękły by im jaja. Dlatego pozamykali w klatkach Macierewicza, Pawłowicz itd. i eksponują buźkę Morawieckiego. A Konfederacja bardzo im się przyda w PE, bo będą mogli pokazywać takie eksponaty i mówić “lepiej nas poprzyjcie, bo przyjdą jeszcze gorsi”. No, a jak Konfederacja wejdzie do Sejmu, to wiadomo, że i tak bezwarunkowo będzie popierać PiS, tak, jak to wcześniej robił Kukiz.

    1. Mam wrażenie, że tuż przed wyborami Pan Sariusz nieco uchyla maskę, spod której wyziera sympatyczna twarz członka Koalicji …:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.