Prokuratura wszczęła dochodzenie ws. wypowiedzi Korwina

INFO: Po zgłoszeniu OKO.press prokuratura wszczyna dochodzenie w sprawie rzekomego pochwalania pedofilii przez p. Janusza Korwin-Mikkego.

 

W maju serwis OKO.press podsumował wypowiedzi p. Korwin-Mikkego dotyczące pedofilii i w wielu z nich dopatrzył się naruszenia prawa. W swoim donosie do prokuratury OKO.press pisze: “Wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego przedstawiają pedofilię jako coś społecznie akceptowalnego, a wręcz pożądanego. Polityk konsekwentnie od lat mówi, że pedofilia lepiej wpływa na rozwój dzieci, zwłaszcza dziewczynek, niż lekcje edukacji seksualnej, które są legalne i prowadzone w wielu szkołach w Polsce. W takim zestawieniu wypowiedzi są faktycznym pochwalaniem zachowań pedofilskich, spełniają więc przesłanki wymienione w art. 200 b kodeksu karnego. Równie niepokojące jest jego publiczne głoszenie, że legalne jest posiadanie pornografii dziecięcej”.

Prokuratura postanowiła wszcząć dochodzenie w tej sprawie.

 

Zobacz także: Lewacy znów donieśli na Korwina

 

Źródło: oko.press

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

16
Dodaj komentarz

avatar
8 Tematy komentarzy
8 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
9 Autorzy komentarzy
PiS to nie jest centrum, tylko lewicaantaresleda16Wojciechlibertarianin.tom Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

A co jeśli złożę doniesienie do prokuratury za niszczenie życia kobietom przez bandycki system. Gdzie są prawa kobiet? Z jakiegoś powodu lewaki z okopressu milczą w tej sprawie. Pedofile już siedzą, lekcy pedofile jakoś nie siedzą i co ciekawe pedofilscy bandyci od edukacji LGBT również nie siedzą, a powinni, bo są częścią systemu przemocy, który odbiera dzieci rodzicom i posyła je do państwowej szkoły.

antares
Gość
antares

PProkuratorzy , sędziowie i obrońcy III RP to skończone sqr…syny zwłaszcza ci którzy przetrwali od czasu PRL. . Także ci którzy są potomkami w/w . Wiem to bo zbadałem ich “organoleptycznie” na własnej skórze.

Wojciech
Gość
Wojciech

Wyraził opinię, że lekcje prowadzone przez zawodowych deprawatorów są bardziej szkodliwe, niż pedofil. Nie pochwalił pedofila, tylko usadowił edukatora poniżej pedofila. Podobnie z tym, jak mówi o podatkach za Hitlera. Tylko debil lub szubrawiec może wystąpić z tezą, że chwali pedofila lub Hitlera.

leda16
Gość
leda16

I tutaj miał 100% racji. Natomiast jeśli chodzi o edukację seksualną w szkołach, powinni się tym zajmować wyłącznie lekarze ze specjalizacją z seksuologii. Na lekcjach obowiązkowo należałoby poruszyć temat zagrożeń zdrowotnych jakie niesie seks doodbytniczy (rak odbytu, przewlekłe,wrzodziejące zapalenie kiszki stolcowej, nietrzymanie kału) Zresztą żaden lekarz nie powie, że jest to bezpieczny zdrowotnie rodzaj seksu. I pewnie dlatego lekarzy do szkół się nie dopuszcza. Zamiast nich Państwo opłaca z naszych podatków jakieś nawiedzone “edukatorki” bez wykształcenia medycznego, bezmyślnie bredzące malutkim dzieciom o akceptacji i tolerancji dla szkodliwej dla zdrowia kopulacji doodbytniczej.

libertarianin.tom
Gość
libertarianin.tom

On mowil, ze posiadanie powinno byc legalne (w przeciwienstwie do jej robienia). Teraz za propozycje zmiany prawa beda ludzi pakowac do wiezien?

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Prokuratura jest kontrolowana przez PiS, dlatego wcale mnie nie dziwi, jak Janusz znowu przed wyborami będzie robił za pożytecznego pisowskiego idiotę, a po wyborach umorzą postępowanie.

Wojciech
Gość
Wojciech

Sam się położył.

leon
Gość
leon

Teraz Godek dostanie wyrok, za gejów, JKM za pedofilii a z Brauna prokuratura zrobi ruskiego agenta. I Zrobią to przed samymi wyborami tak żeby nie zdążyli się obronić. To jest własnie premia za to, że nie myślą co mówią. To teraz będziecie musieli się narobić w terenie po małych miejscowościach. Oczywiście na rozdawanie ludziom ulotek w sprawie 447 nie przejdzie wam przez głowę. A taka ulotka potrzebna jest w każdym domu.

leon
Gość
leon

Jako, że idą wybory to dyspozycyjni sędziowie zrobią co w ich mocy. Widać, że roszczenia eskimosów są ważniejsze. Teraz zrobią wszystko, żeby zatrzymać Konfederację. A Korwin jak zwykle sam sobie nogi podłożył. Bo przecież dla niego ważniejsza jest pieprzenie o prawach pedofilów od polskiej racji stanu. Zadam jeszcze raz pytanie. Po co poruszać takie tematy? Co one wnoszą do dyskusji o problemach, z jakimi boryka się nasz kraj? Po kiego czorta o tym mówić. Panie JKM, już raz wyłożył się Pan na niepełnosprawnych. Teraz wykłada się Pan na pedofilach. Nie masz Pan wyczucia tematu to Pan nie mów o tym.… Czytaj więcej »

leda16
Gość
leda16

Pan Korwin mój głos w wyborach już stracił, wskutek niedawnej wypowiedzi, że kobiety powinny mniej zarabiać niż mężczyźni. Od 2 tygodni przestałam też kupować NCz. Przypuszczam, że te “gafy” strzela celowo, gdyż jest zbyt inteligentny, aby nie wiedzieć, że to najlepszy sposób na pogrążenie Konfederacji i odebranie jej głosów..

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Korwin nigdy nie powiedział, że kobiety POWINNY zarabiać mniej. Tylko powiedział, że nie ma wyjścia i muszą zarabiać mniej (chodziło mu o zarobki kobiet ogółem), bo rynek tak to uregulował – i prawda jest taka, że żadne regulacje państwowe tego nie zmienią, bo rynek sam się reguluje, tak się dzieje naturalnie, a rynek to ludzie. Jako powód takiej sytuacji na rynku podał to, że kobiety są średnio słabsze, mniejsze, mniej agresywne i mniej inteligentne od mężczyzn – co ma potwierdzenie w dowodach naukowych. Cały czas chodzi o średnią. Nie powiedział, że każda kobieta jest mniej inteligentna od każdego mężczyzny, bo… Czytaj więcej »

sariusz
Użytkownik
sariusz

Art. 200b. Publiczne propagowanie treści o charakterze pedofilskim
Dz.U.2018.0.1600 t.j. – Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny
Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Jak mawiają korwiniści, państwo polskie “zawarło umowę” z obywatelami, że będzie wsadzać do więzienia za propagowanie pedofilii, a że “umów się dotrzymuje” to rycerze korwinizmu nie powinni mieć wątpliwości, jak powinna się ta sprawa zakończyć.

krakus
Użytkownik
krakus

Nie zapominajmy również, że chcącemu nie dzieje się krzywda.

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Niestety w ogóle nie załapałeś na czym polega ta zasada.

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

A kto ci powiedział, że jestem korwinistą? A co to jest korwinizm? Potrafisz zdefiniować to pojęcie? Strzelam, że nie potrafisz. Oczywiście, że tak. Prawo ma być wykonywane. Jeśli prawo jest złe to należy je zmienić na nowe, ale ci którzy zostali pozwani na podstawie starego prawa nie mogą być sądzeni według nowego, bo prawo nie może działać wstecz. Trzeba mieć wątpliwości, bo nie wiadomo co postanowi sąd. Każde inne środowisko jest bardziej fanatyczne, niż środowisko Korwina, bo według badania Korwin ma najbardziej świadomy elektorat o najwyższym IQ. Było przeprowadzane już kilka takich badań, więc wychodzi na to, że to jest… Czytaj więcej »