fbpx

Prof. Nalaskowski: LGBT to doktryna wojenna

OPINIA: LGBT to doktryna wojenna, to wojna toczona przeciwko chrześcijaństwu – ocenił w TVP Info prof. Aleksander Nalaskowski, wykładowca UMK w Toruniu.

 

W opinii naukowca, powodem wspomnianej walki jest to, że chrześcijaństwo “za dużo zabrania”.

– Zabrania wszystkiego: trzeba być przyzwoitym, trzeba szanować matkę, nie trzeba kłamać – a to jest trudne, nie trzeba kraść – a to jest jeszcze trudniejsze, nie trzeba cudzołożyć – a to jest paskudnie nieprzyjemne. (…) To trzeba zniszczyć, żeby po prostu żyło się wygodniej, bez ograniczeń – mówił prof. Nalaskowski.

 

Zobacz także: Profesor szykanowany za krytykę ruchu LGBT

 

Źródło: tvp.info

10 thoughts on “Prof. Nalaskowski: LGBT to doktryna wojenna

 1. Tak, rozbestwili się zboczeńcy, degeneraci psubraty! do kamieniołomów, więzień, do klatek, odosobnienie! Biblia (ST, NT)! zgroza

 2. Czyli geje i lesbijki to kłamcy, złodzieje i jeszcze matek nie szanują? !
  Jaki kraj, tacy naukowcy ….

  1. W sumie najsławniejszy polski homoś Robert B wysprzęglił mamusi w papę że sprawa skończyła się w sądzie…

 3. Jak to jest, że z jednej strony mówią, że chrześcijaństwo to podstawa największej cywilizacji w dziejach, która podbiła cały świat, bla bla bla, a potem się okazuje, że tą potężną cywilizację w drobny mak rozbiją dwie kobietki trzymające się za ręce w miejscu publicznym. Ko-me-dia.

  1. Debilu zapomniałeś o lewackiej propagandzie we wszystkich mediach. Żyjemy w społeczeństwie informatycznym. Jak ksiądz posadzi dziewczynkę na kolanach i ją pogłaszcze po głowie TVN i żydowska gazeta dla Polaków przez miesiąc szczekają o molestowaniu, jak Sadowski wyru…a kilkanaście dziewczynek – cisza.

 4. Skoro to wojna przeciw chrześcijaństwu, to ilu chrześcijan zabili już geje i lesbijki?

  1. Tępaku, czy słyszałeś o wojnach ideologicznych, medialnych, cyberatakach itp ? Czy słyszałeś o czerwonych odbytach domagających się usunięcia krzyża z Giewontu ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.