fbpx

Proboszcz: Na Konfederację można głosować

INFO: Ks. Wiesław Drążek, proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Niestępowie (woj. pomorskie), w specjalnym oświadczeniu na stronie internetowej wskazał, na kogo katolik nie powinien głosować – informuje Interia.

 

– Dziś potrzeba czytelnego świadectwa, jakie są nasze poglądy – pisze proboszcz. – Nie można być trochę chrześcijaninem i trochę liberałem w stylu: PO-KO, PSL, .N, Wiosny, SLD itp. Albo, albo… Trzeciej drogi nie ma!” – napisał.

Portal interia.pl zauważył, że jedynymi ogólnopolskimi partiami, które nie zostały wymienione w komunikacie kaszubskiej parafii jest PiS i Konfederacja.

Ks. Drążek wyjaśnił, że przypomniał tylko nauczania Jezusa i powołuje się na fragment Ewangelii św. Mateusza: Nikt nie może dwom panom służyć. Bo albo jednego będzie nienawidził, a drugiego miłował; albo z jednym będzie trzymał, a drugim wzgardzi“.

Źródło: interia.pl

4 thoughts on “Proboszcz: Na Konfederację można głosować

  1. PiS i Końfederacja chcą wprowadzić w Polsce pseudokatolicki szariat. Nic dziwnego więc, że są popierani przez pseudokatolickich księży. Pseudokatolickich, bo katoliccy się słuchają papieża a ten zabrania ingerować w wybory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.