fbpx

Poseł poprosił Morawieckiego o pracę

INFO: Poseł Robert Majka złożył interpelację do premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie podjęcia pracy po zakończeniu VIII kadencji Sejmu.

 

W interpelacji poseł Majka wyraził gotowość podjęcia pracy w instytucjach państwowych. Interpelacja ma związek z wypowiedziami premiera, że w kraju brakuje wykwalifikowanych pracowników, którzy mogliby podjąć pracę w instytucjach państwowych i spółkach skarbu państwa.

“Panie Premierze, w związku, że brakuje w Polsce wykwalifikowanych pracowników, zgłaszam oficjalnie poza układem swoją gotowość podjęcia pracy” – czytamy w interpelacji. “Chcę się empirycznie przekonać sam na swoim przykładzie, że warto być w Polsce do końca uczciwym człowiekiem i kompetentnym zawodowo i te cechy są cenione” – podkreśla p. Majka.

 

Zobacz także: Poseł Majka: W Polsce jest system oligarchiczny

 

Źródło: facebook.com

97 thoughts on “Poseł poprosił Morawieckiego o pracę

  1. Gdzie on widzi brak ekspertów, tylu mamy dobrze wyedukowanych rodaków, głównie z klepania paciorków i obrony ojczyzny przed LGBT.

  2. ps. a najważniejsze to trzeba się zapisać do PO/PSL/SLD no i PIS! i trochę odczekać na kolejny przydział z klucza; vide KGHM, Letia, lokalne spółki komunalne etc.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.