fbpx

Poseł Jaskóła analizuje, dlaczego nie mamy normalnej Polski

OPINIA: Aktywa z teczek mają wywiady wielu państwa świata i urządzili Polskę POSTKOLONIALNĄ właśnie tymi teczkami! – pisze na FB WCz. Tomasz Jaskóła, poseł Kukiz'15.

Przy okazji ujawnienia nowych dokumentów ws. odrzucenia spotkania z prezydentem RP na emigracji śp. Ryszardem Kaczorowskim przez śp. Tadeusza Mazowieckiego podczas jego wizyty w Londynie, kiedy był premierem, p. Jaskóła analizuje, dlaczego do tej pory nie mamy normalnej Polski.

"Do dziś jesteśmy ZAKŁADNIKAMI tego błędu. Brak dekomunizacji, lustracji doprowadził do zniszczenia polskiej gospodarki i życia społecznego. Bezpieka cywila i wojskowa przejęła najważniejsze zakresy życia społecznego, ekonomicznego i politycznego. Tak politycznego – każdy nowo powstały nurt polityczny jest INFILTROWANY i niszczony, rozbijany, kłócony" – pisze p. Jaskóła. "Tak od 1980 roku służby wojskowe rządzą Polską od czasu do czasu współpracując lub rywalizując z bezpieką cywilną – Gwardią" – podkreśla p. Jaskóła. "Niech nam nie drgnie ręka aby eliminować ludzi, którym pozawala się realizować ich kryminalne potrzeby, bo są często NIEŚWIADOMYMI i lub ŚWIADOMYMI (muszą spłacić długi wyciągnięcia z kłopotów kryminalnych) narzędziami prowadzonymi przez wielopoziomową strukturę służb (jak pisałem wcześniej nie wiadomo jakich) w celu kompromitowania nas jako trzeciej siły politycznej kraju. Otóż KWITY NA PEWNE OSOBY JUŻ DAWNO SĄ i dlatego zawsze trzeba zachowywać się sterylnie CIĄĆ! Podobne problemy ma każda siła polityczna w kraju – agentura" – kończy poseł.

Zobacz także: Cenckiewicz "podziękował" za premiera Mazowieckiego

Źródło: Facebook

Opracował: TC

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o