fbpx

Polski piłkarz: W Danii narzuca się wspieranie homoseksualizmu

OPINIA: W Danii ochrona homoseksualistów jest na poziomie wyższym niż w innych krajach – stwierdził p. Kamil Wilczek, reprezentant Polski i zawodnik Broendby Kopenhaga.

 

– To jest zauważalne i często starają się narzucić ten ich styl. Nie każdemu to odpowiada. Ja nie lubię, jak mi się coś narzuca. Ja mam swoje poglądy. To nie znaczy, że kogoś lubię mniej lub bardziej – powiedział p. Wilczek.

Dodał, że nie musi mieć opaski LGBT czy chorągiewki, żeby pokazać, iż kogoś szanuje czy nie.

– Duńczycy akurat mają to, że jeżeli tego nie wykonasz, to zrobią z ciebie homofoba czy złą osobę. Uważają bowiem, że nie zgadzasz się z ich przekonaniami. W pewnym momencie właśnie próbowali mi coś narzucić. Nie do końca mi się to podobało. Chodziło o kolorowe opaski (…). Nie mam z tym problemu, ale nie lubię jak ktoś mi to narzuca – podsumował polski piłkarz.

 

Zobacz także: Więzienie za… spalenie flagi LGBT

 

Źródło: wp.pl

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
klioes vel pislamista
klioes vel pislamista
2 lat temu

Jasełka wielkanocne Alina Cała to pracownik ŻIH-u, Co chce Polaków w strasznym zabić… śmichu! Pani historyk-etnograf pisała O „wielkanocnych jasełkach”. Wyśmiała Więc panią Całą Polaków elita I ledwie w śmiechu – strasznym! – oddech chwyta… Lecz to nie koniec tortur strasznym śmiechem! Jej wywiad z Piotrem Zychowiczem echem Już się odbija w Polsce, też wśród gminu: „Naród Polacy nie zdał egzaminu. Bo nie ocalił Żydów trzech milionów I jest współwinnym po prostu tych zgonów.” „Duńczycy nawet lepiej się spisali. A tylko jedno drzewko otrzymali W Yad Vashem!… W Polsce Kościół Katolicki, W tym święty Kolbe, knuł zamach na mycki.“ Kto… Czytaj więcej »

wasabi1084
wasabi1084
2 lat temu

Piłka nożna to taki typowo gejowski sport.

sariusz
sariusz
2 lat temu

A kto to mówił, że imigranci powinni się dostosować do społeczeństwa, które ich przyjmuje?

Cyprian
Cyprian
2 lat temu
Reply to  sariusz

Lao Tse

Dyrektor Psychiatryka
Dyrektor Psychiatryka
2 lat temu
Reply to  sariusz

To co białe prześcieradła zakładamy i chrzciny naszym hinduskimi przyjaciołom urządzamy?
Sedesariusze definicja: społecznicy, agitatorzy LGBT, obrońcy gwałconych krów, zwolennicy aborcji do 9 miesiąca i o jeden dzień dłużej, arbitrzy kultury i elegancji 🤣

dead_kaczynskis
dead_kaczynskis
2 lat temu

niech gra w Rosji, tam jest na odwrót. I Korwin też woli Rosję.

sadaofhn
sadaofhn
2 lat temu

co za ironia czasow Geje niczym Bog musisz byc albo gorący albo lodowaty bo Bóg nie akceptuje letnich to samo z homosiami jak nie masz wyrobionych poglądow na walenie w dupe to trza ewaporowac

Cyprian
Cyprian
2 lat temu

Alternatywy 4 – albo pedały albo Rosja