fbpx

Połowa Polaków: Lepiej będzie poza UE

INFO: 47% Polaków wierzy, że lepsza przyszłość czeka nas poza strukturami Unii Europejskiej – podaje wp.pl.

 

Z badania wynika, że 45% z nas widzi przyszłość Polski w UE, a 8% nie ma w tej kwestii zdania. Portal zwraca uwagę, że jesteśmy drugim krajem w UE tak negatywnie nastawionym do samej Unii. Tak krytycznego zdania o swoim członkostwie nie mają nawet Brytyjczycy. Gorsze zdanie o UE mają tylko Słoweńcy. Lepsze perspektywy poza strukturami europejskimi widzi 48% obywateli tego kraju.

 

Źródło: wp.pl

152 thoughts on “Połowa Polaków: Lepiej będzie poza UE

  1. Srali muchy, będzie wiosna. Gdyby Polacy chcieli wyjść z UE, to by zagłosowali na jedyną partię, która to postuluje. A partia ta dostała 6% głosów i ledwo się wślizgnęła do Sejmu.

    1. Nie strasz, nie strasz, bo się zes…… Przy takiej totalnej blokadzie faktyczny wynik wynosi ponad 20 procent. Nawet starszy sierżant sztabowy Daniels włączył się do kampanii oszczerstw. Dukaczewski narobił w gacie po ogłoszeniu wyników wyborów. Tej siły nie powstrzymacie cienkie Bolki. Zbierzcie milion w kupę i idźcie na Warszafkę.

    2. sariuszku, nie drżyj. Ty jeszcze dotrwasz do końca swych dni, w twoim ukochanym i bezpiecznym, obecnym systemie. Jeszcze za wcześnie na konkretne zmiany. Pierwsze muszą pożegnać się z tym światem osobniki twojego pokroju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.