fbpx

Polityk Konfederacji wyrzucony ze studia TVP Info

INFO: Polityk Konfederacji został wyrzucony siłą ze studia TVP Info tuż przed wejściem na antenę – informuje nczas.com.

 

Chodzi o p. Jacka W. Bartyzela. Jak informuje WCz. Marek Jakubiak, powodem było to, że p. Bartyzel jest przedstawicielem Konfederacji. Jak przypomina portal, p. Bartyzel pojawiał się w tym programie regularnie co tydzień i nigdy wcześniej nie doszło do takiej sytuacji.

WCz. Jakub Kulesza z Konfederacji, który gościł w programie tłumaczy, że przez 1,5 godziny zgłaszał chęć zabrania głosu. Prowadzący program p. Jacek Łęski obiecał udzielić mu głosu, jednak słowa nie dotrzymał. Poseł przypomina, że około miesiąc temu zostały wstrzymane wszystkie zaproszenia do TVP dla przedstawicieli Konfederacji. Poseł podkreśla, że wstrzymanie zaproszeń zbiegło się w czasie z intensyfikacją kampanii wyborczej, dobiciem Konfederacji w sondażach do progu wyborczego i z atakami medialnymi “Gazety Polskiej” oraz Wiadomości TVP.

 

Zobacz także: “Rz”: Konfederacja zagraża PiS-owi

 

Źródło: nczas.com

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sinceritas
sinceritas
2 lat temu

Jakoś nie przypominam sobie, by ktokolwiek z obecnych Konfederatów protestował przeciwko zawłaszczeniu mediów publicznych przez PiS 4 lata temu, najwyraźniej licząc na spływające z tego tytułu frukty. Ba, “antysystemowcy” od Kukiza głosowali za tymi zmianami. Tak to jest, jak się poświęca zasady dla własnych krótkowzrocznych interesów – teraz już nikt w TVP Was nie obroni, bo cenzura działa na całego. No, chyba, że znowu zaczniecie robić za pożytecznych idiotów PiS, to wtedy wrota telewizorni się otworzą 🙂

MaPi
MaPi
2 lat temu
Reply to  sinceritas

Jesteś żałosny i tylko żałosny, bo ja nie zauważyłem by od lat 70 cokolwiek sie zmieniło w tym tvpzpr. Cenzura jest cały czas taka sama tylko resortowe dzieci zamieniły sie na resortowe wnuki. Jebany syf.

sinceritas
sinceritas
2 lat temu
Reply to  MaPi

Twoja wypowiedź to książkowy przykład pożytecznego idiotyzmu. Mówiąc, że nic się nie zmienia, gdy zmienia się na gorsze, dajesz se facto przyzwolenie na zrobienie ze sobą wszystkiego. Przypuszczam, że można by Tobie np. zawłaszczyć mieszkanie, a i tak powiesz, że to przecież nic nowego w porównaniu z ostatnim 70-leciem, wszak za Bieruta też wywłaszczali.