PiS ma plan na usunięcie Kukiza

INFO: PiS przygotowuje operację, która ma doprowadzić do zniknięcia Kukiz’15 z polskiej polityki – donosi “Fakt”.

 

Tabloid podaje, że WCz. Jarosław Kaczyński chce doprowadzić do tego, że WCz. Paweł Kukiz nie będzie mógł samodzielnie stworzyć list na jesienne wybory. Wkrótce ma ruszyć pierwsza faza tego tajnego planu.

Według tabloidu, PiS będzie próbowało wyciągnąć posłów z ruchu p. Kukiza. Mowa o czterech politykach. Ma do tego dojść na początku wakacji. Ma to być pierwsza faza operacji wyprowadzenia p. Kukiza z polskiej sceny politycznej.

 

Zobacz także: Kukizowcy chcą przejść do PiS

 

Źródło: fakt.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
3 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
JackHolborncutpursesariuszsinceritas Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cutpurse
Gość
cutpurse

W jakim celu? Przecież Kukiz’15 to zombie odciągające poparcie od konkurencji post-sanacji. Oczywiście politycy jeszcze należący do tego ruchu mogą mieć świadomość, że ich obecność w sejmie dobiega końca, ale czy są oni na tyle popularni, aby dostąpić reelekcji z innej listy wyborczej? To byłby głupi ruch, bo lepiej przejąć 3% straconych głosów niż kombinować jak zdobyć dodatkowy procent, a pozostałe dwa mogą wystarczyć do przekroczenia progu przez konkurencję.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Gdy tylko wyjdzie zlecenie na Kukiza, Korwina itp. pożytecznych idiotów, to skończą się szybciej, niż będą w stanie zareagować. Przecież te wypierdkowe partyjki istnieją wyłącznie dzięki parasolowi ochronnemu, to oczywiste, wystarczy go zdjąć i kończy się zabawa w ważniaka.

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Przecież Konfederacja już jest spacyfikowana. Chodzi Ci o eliminację fizyczną jej członków?

sariusz
Użytkownik
sariusz

No, nie. Ale można by ich zamknąć do klatek: “do klatki, 12 h dziennie prania mózgu”. Do takich klatek: https://korwin-mikke.pl/blog/wietnamskie-metody-sprzed-pol-wieku/?v=9b7d173b068d#comment-29420

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Upał i jemu się udziela i słynna logika szwankuje (u mnie jest 33). Nie ma potrzeby zamykać w klatkach głupich polityków i w ten sposób ich uczyć, a następnie tak ulepionych wsadzać znowu na stołek. Po prostu głupich się nie lansuje, tylko narzędziami tajnych służb, mediów, preferuje mądrych i takich podsuwa pod rękę “suwerena” uzbrojoną w długopis i kartę wyborczą.