Piński domaga się usunięcia Ziemkiewicza z szeregów wolnościowców

INFO: Red. Jan Piński do tego stopnia jest oburzony tym, co wyprawia ostatni red. Rafał Ziemkiewicz, że domaga się usunięcia dziennikarza z grona wolnościowców.

 

“Przypomnę wszystkim hasło: Ziemkiewicz musi odejść! Koleś biorący kasę od PiS-u, nie ma prawa przebywać po stronie wolnościowców. Przestań Rafał udawać, że jesteś recenzentem a nie pracownikiem. Szacuję, że za bycie propagandzistą dostajesz ok. 50 tys. miesięcznie” – pisze na Twitterze red. Piński. “Jesteś parodią konserwatysty. Kasa od PiS-u rzuciła Ci się na mózg. Napisz publicznie, ile dzięki PiS zarabiasz. Wszystko stanie się jasne” – pisze w poście skierowanym do p. Ziemkiewicza.

 

Zobacz także: Korwin-Mikke: Ziemkiewicz to sprzedajny pismak

 

Źródło: twitter.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

12
Dodaj komentarz

avatar
5 Tematy komentarzy
7 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
9 Autorzy komentarzy
Test IQleonbalrogkar_macMarek Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Test IQ
Gość
Test IQ

Narodowy Test Inteligencji 2004.
Uśredniony IQ elektoratów:

Unia Polityki Realnej – 100,2
Platforma Obywatelska – 97,5
Prawo i Sprawiedliwość – 95,2
apolityczni – 93,0
Sojusz Lewicy Demokratycznej– 92,4
Liga Polskich Rodzin – 91,6
Polskie Stronnictwo Ludowe – 90,0
Samoobrona – 88,3

Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. ten Piński… dziwny… (…)

balrog
Gość
balrog

Z jednej strony Ziemkiewicz nie wierzył w sukces Konfederacji, którą przed wyborami nawet wyśmiewał i na tym się przejechał, z drugiej jednak strony wiele jego spostrzeżeń np. dotyczących “kościółka” czy “woziusiostwa” jest mi bliskich. Polecam oglądnąć niedawny jego wykład https://www.youtube.com/watch?v=ODt7vX-2XMk wygłoszony już po wyborach, jest w nim wiele cennych uwag. Generalnie Ziemkiewicz domaga się dwóch rzeczy: profesjonalizacji partii (co już w pewnym sensie nastąpiło, na szczęście Konfederacja znaczy już więcej niż fajne memy w internecie, profesjonalizacji chciał również Jakubiak w K15, to go za to wywalili) oraz zdolności do kompromisu, jeśli taka okazja mogłaby się nadarzyć (lepiej jest wprowadzić choć… Czytaj więcej »

Marek
Gość
Marek

Nie no ty mozesz sie Nie obrazac a gdyby Nie JKM to I p Ziemkiewicza I wielu innych by Nie bylo a wiec kogo I gdzie chowac , chyba Ziemkiewica pora schować bo taki z niego publicysta a P JKM do pięt nie dorasta

balrog
Gość
balrog

JKM bardzo cenię jako publicystę i ideowca, to na swój sposób geniusz. Ale politykiem jest marnym. A teraz z wiekiem naprawdę coraz trudniej zrozumieć go w debatach, zresztą cięte riposty z których słynął, można odnaleźć przede wszystkim w filmikach sprzed wielu lat, niestety wiek robi swoje. Schować go trzeba dokładnie z tego samego powodu, dla którego Kaczyński wystawił Dudę i Szydło, a później Morawieckiego, zamiast samemu ubiegać się o stołek. Po prostu za duży elektorat negatywny, a jeśli próbuje się robić politykę w tej demokracji, to niestety trzeba poddać się jej warunkom gry. Choćby nie wiem ile razy wykropkowywać to… Czytaj więcej »

leon
Gość
leon

Wszystko to być może. Niestety panu Ziemkiewiczowi zaczęło się wydawać, że wszystko lepiej wie. Teraz czekamy na przeprosiny od Pana Ziemkiewicza. No i oczywiście przyznanie się ile płaci mu PiS. Bez tego ani rusz. Skoro twierdzi, że nikogo na niego nie stać…

Paweł K.
Gość
Paweł K.

Tak RAZ (kiedyś też przecie NCz!) skręcił w lewo, ale dlaczego?! to chyba trauma po UPR i JKM, może brak cierpliwości, rozczarowanie, niechęć; cóż fakt, czas nie staje, trza działać a nie tylko wykłady (jak S. Michalkiewicz też), wystąpienia, objazdy po kraju dla w sumie garstki ludzi… a władzę ciągla ma ktoś inny i ten sam (!) – choć wróg ten sam Czerwoni, komuniści, socjaliści, psy demokraty (Z. Krasiński)…. JKM popraw się!

Paweł
Użytkownik
Paweł

RACJA!! PiSi propagandzista Ziemkiewicz powinien podlegać ostracyzmowi w środowiskach Wolnościowców!! Niech w TVPiS razem ze starym aparatczykiem Wolskim i z tą sprzedajną wywłoką Ogórek liżą tyłek Kurdupla z Żoliborza- tam jest jego miejsce!!!!

klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

10/10
Popieram!
Po tym, co plótł o tym w czasie kampanii wyborczej, że Konfederacja jest jakoby ugrupowaniem niepoważnym i bez szans, nie powinien być dalej traktowany jak wolnościowiec.
SPRZEDAŁ SIĘ. Niech sobie będzie pisowskim propagandystą. Od nas WON!!!

krakus
Użytkownik
krakus

Banicja za obrazę majestatu?

leon
Gość
leon

Nie. Za branie pieniędzy od PiS.

kar_mac
Gość
kar_mac

10/10
Ciekawi mnie tylko, kto zalicza RAZ do środowiska wolnościowców. Może ci co uważają NSDAP za skrajna prawicę?