Partner Biedronia za penalizacją homofobii

OPINIA: Zdaniem p. Krzysztofa Śmiszka z partii Wiosna, prywatnie partnera p. Roberta Biedronia, homofobia powinna być penalizowana.

 

P. Śmiszek zapowiedział, że wraz ze swymi kolegami będzie chciał prawnie zakazać homofobii.

– Wprowadzimy takie przepisy, że każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie. Niezależny sąd i niezależna prokuratura będą mogły wszczynać postępowania karne przeciwko homofobom – powiedział p. Śmiszek.

Polityk powiedział też, że w polskim parlamencie warto byłoby powołać koło posłów LGBT.

Skomentował to na FB p. Jacek Sierpiński, znany libertarianin:

“Wprowadzimy takie przepisy, że każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie” – powiedział w wywiadzie dla “Gazety Wyborczej” Krzysztof Śmiszek, kandydat partii Wiosna do Parlamentu Europejskiego, a prywatnie partner Roberta Biedronia. Przypomnę, że kilka dni temu za karaniem za “aktywność homoseksualną” opowiedział się działacz prawicowego komitetu wyborczego Konfederacja, Grzegorz Braun, a jego kolega z tego samego komitetu Krzysztof Bosak zaczął rozważać wprowadzenie w Polsce przepisów takich jak w Rosji, przewidujących kary za propagowanie “nietradycyjnych stosunków seksualnych”. Jesteście siebie wzajemnie warci, panowie. Powsadzajcie się wzajemnie do więzienia i dajcie ludziom w spokoju uprawiać seks z osobami jakiej chcą płci oraz mówić na ten temat, co im się podoba.

Źródło: dorzeczy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
sinceritaspislamistaorzanimeseiei Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
orzanimeseiei
Gość
orzanimeseiei

obrzydliwy faszysta. 100 lat temu bycei gejem tk byl wstyd. kto by sie przyznal to by zginal towarzysk. teraz ludzie sie tym chwala w polityce. super czasy

pislamista
Gość
pislamista

Śmisznie w Polsce
„Zdecydowałem, że nie mogę stać z boku i biernie przyglądać się, jak Polska płonie.” (Krzysztof Śmiszek, partner Roberta Biedronia)

Kiedy „Polska płonie”,
Gżą się w niej Pierdonie.
W dark-roomie zacisznie
Anusy gżą śmisznie…

sinceritas
Gość
sinceritas

A Braun żądający penalizacji homoseksualizmu, to już nie faszysta?