fbpx

Partner Biedronia chce, by homosie mogli adoptować dzieci

FUTURO: Poseł-elekt WCz. Krzysztof Śmiszek, prywatnie partner p. Roberta Biedronia, zapowiedział, że w ciągu pierwszych miesięcy prac Sejmu nowej kadencji lewica złoży projekty ustaw dotyczące m.in. związków partnerskich, równości małżeńskiej czy możliwości adopcji dzieci przez pary homoseksualne – podaje tvp.info.

 

– Jeśli mówimy o równości małżeńskiej i równości obowiązków, to mówimy także o równości praw. Nie wyobrażam sobie, by kwestia adopcji dzieci była wyłączona – stwierdził p. Śmiszek.

Jego zdaniem w Polsce jest kilkadziesiąt tysięcy dzieci, które “już funkcjonują w ramach rodzin jednopłciowych”.

– Teraz mamy pozostawić te dzieci bez ochrony prawnej? Przecież status tych dzieci musi być uregulowany. O dobro dziecka trzeba zadbać – przekonywał polityk Wiosny.

 

Źródło: tvp.info

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

13
Dodaj komentarz

avatar
7 Tematy komentarzy
6 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
9 Autorzy komentarzy
leda16Paweł K.Dyrektor PsychiatrykaJackHolbornsariusz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
leda16
Gość
leda16

A co na to matki, które te dzieci urodziły, co rodziny tych dzieci? Dzieci to nie są bezpańskie kundle, które może wziąć ze schroniska każdy, kto ma na to ochotę. Dziecko ma zagwarantowane konstytucyjnie prawo do wychowania w pełnej rodzinie z matką i ojcem pod jednym dachem. A jaka to rodzina z dwojgiem mężczyzn preferującym szkodliwy zdrowotnie seks doodbytniczy? Swoją drogą RPD powinien być odwołany w trybie natychmiastowym za brak reakcji na patologiczne pomysły zaburzonych osobowościowo i seksualnie ludzi.

Paweł K.
Gość
Paweł K.

Szanowny JKM, Braun etc.! Antysodomickie, mówiąc językiem biblijnym, jest Narodowe Odrodzenie Polski, antysystemowe, antydemokratyczne, nacjonalistyczne i polskie (vide “Szczerbiec”); polecam P.K.

Paweł K.
Gość
Paweł K.

“GET LOST, GET OUT, F…Y…” AND YOUR STICKY FINGERS!!!
ZGROZA!!!

John
Gość
John

Wolałbym jako sierota trafić do pary gejów, kultralnych, zamożnych, jak to zwykle u nich, niż do katolickiego sierocińca.

sariusz
Użytkownik
sariusz

A to nie jest tak, że homosie chcą porywać dzieci z heteroseksualnych rodzin zamożnych katolików?

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Życzę Ci tego.

leda16
Gość
leda16

A ponieważ nie trafiłeś ani tu ani tam, więc milcz zamiast bredzić o sprawach, które Cię nie dotyczą.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

No dobrze, czyli pan Śmiszek złoży projekty ustaw zgodne z poglądami wyborców, którzy na niego głosowali. A kiedy Konfederacja złoży swoje projekty ustaw??

Dyrektor Psychiatryka
Gość
Dyrektor Psychiatryka
Homo-Libertarianin
Gość
Homo-Libertarianin

Brawo Śmieszek – prawdziwy wolnościowiec.
Korwin, Petru i Owsiak się nie umywają.

manu
Użytkownik
manu

Otóż to, Śmiszek. Te dzieci trzeba chronić przed zboczeńcami, takimi jak ty. Tobie, Śmiszek, chomika bym nie zostawił pod opiekę. Wypierdalaj do Szwecji, albo innej Kanady, jak ci polska normalność nie pasuje.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Dzieci trzeba chronić nie przed zboczeńcami, np. pedofilami, ale przed edukacją seksualną. „Osobiście wolałbym, by moja córka trafiła w łapy podofila (pedofila – nie »gwałciciela«!), który po po pupie poklepie, biuścik pomaca, może popieści i pocałuje – niż poszły na taką lekcję (wychowanie seksualne w szkole).”
Tako rzecze Korwin.

Dyrektor Psychiatryka
Gość
Dyrektor Psychiatryka

Jasne ale transparent PedoPride masz już gotowy w piwnicy… Tak jak było w latach 90tych, homoseksualiści nie będą chcieli małżeństw i adopcji dzieci. “Chcemy tylko by nas uznano za nie zboczeńców”… Teraz powoli zaczyna się to samo z pedofilia. Krok po kroku zniszczyć rodzinę będzie więcej korposzczuròw do tyrania. Przecież veganka Spurek czy inny śmieszek/błazen musi mieć hajs na skòrzane buty paski pejcze….