fbpx

Oto socjalizm w nowym wydaniu

OPINIA: Liderka norweskiej Partii Postępu stwierdziła, że obecna lewica próbuje wywoływać u ludzi poczucie winy za prowadzenie normalnego trybu życia.

 

– Poczucie winy jest ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujemy. Czujemy się winni za jazdę autami, powinniśmy czuć się winni za jedzenie mięsa, latanie samolotem na wakacje czy za przemysł naftowy. To socjalizm w nowym wydaniu. Wspólne poczucie winy, aby sterować naszymi wyborami. To obwiniane to próba lewicy do narzucenia nowego stylu życia u ludzi – powiedziała WCz. Siv Jensen.

 

Zobacz także: “Czas skończyć z jedzeniem mięsa”

 

Źródło: norwaytoday.info

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
3 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
PiS to nie jest centrum, tylko lewicaCyprianmanuJackHolborn Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
manu
Użytkownik
manu

Żadna z tych rzeczy nie sprawia, że czuję się winny. O czym ta kobita gada.

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Zaczęli od heroiny, a teraz chcą wsadzać do więzienia za jedzenie mięsa. Po czymś takim pojawiliby się dilerzy mięsa, a cena mięsa poszybowałaby w górę.

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Przy czym heroina jest faktycznie szkodliwa, zaś mięso jest “szkodliwe dla klimatu”. W drugim przypadku, aby nakłonić masy do niejedzenia mięsa trzeba dużo bardziej je ogłupić.

Cyprian
Gość
Cyprian

Nie trzeba bardziej ogłupiać, znam paru debili, którzy pod wpływem lewackiej propagandy zrezygnowali z mięsa. Przeczytałem gdzieś, że debilka Górniak która całe życie piła napoje przez plastikowe słomki, pod wpływem zmasowanej propagandy zmieniła zdanie i zrobiła karczemną awanturę organizatorom koncertu, którzy podali jej napój z niepoprawnie polityczną rurką.

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Ja jestem weganinem, ale ci ant-wolnościowi weganie pewnie uznaliby mnie za zdrajcę, bo po pierwsze – mam w czterech literach zwierzątka, a po drugie pije napoje energetyzujące żeby pobudzić mózg, a w każdym energetyku są witaminy B6 i B12.