fbpx

Oto socjalizm w nowym wydaniu

OPINIA: Liderka norweskiej Partii Postępu stwierdziła, że obecna lewica próbuje wywoływać u ludzi poczucie winy za prowadzenie normalnego trybu życia.

 

– Poczucie winy jest ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujemy. Czujemy się winni za jazdę autami, powinniśmy czuć się winni za jedzenie mięsa, latanie samolotem na wakacje czy za przemysł naftowy. To socjalizm w nowym wydaniu. Wspólne poczucie winy, aby sterować naszymi wyborami. To obwiniane to próba lewicy do narzucenia nowego stylu życia u ludzi – powiedziała WCz. Siv Jensen.

 

Zobacz także: “Czas skończyć z jedzeniem mięsa”

 

Źródło: norwaytoday.info

8 thoughts on “Oto socjalizm w nowym wydaniu

  1. Zaczęli od heroiny, a teraz chcą wsadzać do więzienia za jedzenie mięsa. Po czymś takim pojawiliby się dilerzy mięsa, a cena mięsa poszybowałaby w górę.

    1. Przy czym heroina jest faktycznie szkodliwa, zaś mięso jest “szkodliwe dla klimatu”. W drugim przypadku, aby nakłonić masy do niejedzenia mięsa trzeba dużo bardziej je ogłupić.

      1. Nie trzeba bardziej ogłupiać, znam paru debili, którzy pod wpływem lewackiej propagandy zrezygnowali z mięsa. Przeczytałem gdzieś, że debilka Górniak która całe życie piła napoje przez plastikowe słomki, pod wpływem zmasowanej propagandy zmieniła zdanie i zrobiła karczemną awanturę organizatorom koncertu, którzy podali jej napój z niepoprawnie polityczną rurką.

        1. Ja jestem weganinem, ale ci ant-wolnościowi weganie pewnie uznaliby mnie za zdrajcę, bo po pierwsze – mam w czterech literach zwierzątka, a po drugie pije napoje energetyzujące żeby pobudzić mózg, a w każdym energetyku są witaminy B6 i B12.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.