fbpx

ONZ chce wprowadzić ideologiczny dyktat

OPINIA: Zdaniem ekspertów Ordo Iuris, program szczytu w Nairobi potwierdza, że ONZ chce wprowadzić ideologiczny dyktat.

 

Eksperci zwracają uwagę, że podczas szczytu mają odbyć się debaty na temat upowszechnienia aborcji, przymusowej edukacji seksualnej czy zwalczania ruchów broniących życia. Eksperci oceniają, że program dowodzi  jednoznacznie, że celem prowadzonych w Kenii obrad będzie wywieranie na uczestników nacisku w celu realizacji ideologicznych postulatów. Eksperci zwracają uwagę, że wśród współorganizujących sesje organizacji pozarządowych nie ma prawie żadnej broniącej prawa do życia. Zdecydowana większość zaproszonych organizacji znana jest natomiast z działalności proaborcyjnej.

 

Zobacz także: Aborcja prawem człowieka?

 

Źródło: ordoiuris.pl

10 thoughts on “ONZ chce wprowadzić ideologiczny dyktat

 1. upowszechnienie aborcji? aborcja jest powszechna, jest legalna w większości krajów świata , nie ma czego upowszechniać. Katole z ordocośtam jak zwykle oderwani od rzeczywistości.

  1. Jak łatwo się domyślać: dzieci nienarodzone głosować nie mogą. Dlatego też ich życie nie ma żadnego znaczenia w rankingach wyborczych.

   Zaś stare pierniki przegłosowują lewa (no bo przecież nie są to żadne-tam prawa!!) zmierzające do zmniejszenia populacji, aby to ich potomstwo miało więcej świeżego powietrza, czy innych uroków życia, o surowcach nieodnawialnych nie wspominając.

   Dlaczego aborcja jest dopuszczalna do któregoś-tam tygodnia ciąży? Bardziej logiczne byłoby jako granicę przyjąć moment, gdy taki „płód” dojrzeje na tyle, że będzie w stanie utrzymać w ręku rewolwer, i sam obronić się przed aborcją…

   Mam nadzieję, że miejscowe trolle tego by nie potrafiły, bo mają nie to, że dwie lewe ręce, ale raczej 4… nogi!

   1. Czyste powietrze, tfu!, to nie po korwinowemu. W korwinizmie Polak ma wdychać smog i umierać na raka płuc, dzięki temu naród osiągnie dobrobyt.

 2. Od samego początku, od delikatnej Ligi Narodów, ONZ miał być ekspozyturą Rządu Światowego. Przez jakiś czas, żeby “nie płoszyć ptaszka”, udawano jakiegoś ponadnarodowego policjanta, który ma moderować rządy państw. Teraz ten policjant wchodzi do łóżek, do kont bankowych, do sposobów wychowywania dzieci. To jest zaczątek NWO. ONZ powinno być zniszczone, a już zwłaszcza Polska nie powinna płacić składek na tego potwora. Naprawdę, świat bez ONZ-owskich, holenderskich plastikowych “żołnierzy” w Srebrenicy wyglądałby tak samo.

 3. W większości krajów świata (poza kilkoma krajami muzułmańskimi, Polską i jakąś wysepką na Morzu Śródziemnym) aborcja jest dozwolona. Jakie więc stanowisko wobec aborcji ma prezentować ONZ, skoro zrzesza ona te kraje?

   1. Z tym, że doceń mój konserwatyzm, iż “cię” piszę z dużej litery, bo Ty jednak człowiek, więc jakiś tam równoważny adwersarz, a nie jakieś zwierzę…

   2. Myślałem, że jesteś przeciw aborcji. Czym moja matka sobie zasłużyła, że jej dajesz prawo do aborcji, a nawet żałujesz, że kiedyś jej nie dokonała a innym kobietom nie dajesz tego prawa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.