fbpx

Mosbacher zaatakowała Konfederację

INFO: Ambasador USA w Polsce, p. Żorżeta Mosbacher, zaatakowała Konfederację! 

 

P. Mosbacher napisała na Twitterze, że informacje Konfederacji ws. 447 są “rażąco nieprawdziwe”. Dodała, że “mowa nienawiści przedstawicieli skrajnych organizacji nie zakłóci relacji między sojusznikami”.

Zdaniem Konfederacji to skandaliczna ingerencja w wybory w Polsce.

– To przypomina sytuację sprzed rozbiorów Polski – obcy ambasadorowie dyktowali, jakie ma być prawo w Polsce. Pani ambasador zarzuca nam mijanie się z prawdą ws. ustawy 447, a my odpowiadamy i udowadniamy, że mamy rację! – powiedział WCz. Robert Winnicki.

Konfederacja domaga się stanowczego ukarania p. Mosbacher za traktowanie Polski jak republiki bananowej i psucie relacji polsko-amerykańskich wydaleniem z Polski.

 

Zobacz także: Mosbacher znów grozi Polsce

 

Źródło: facebook.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
cutpursechris.roadsariusz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cutpurse
Gość
cutpurse

Przestańcie nas okłamywać, że traktujecie nas jak sojuszników. Może PiS w to wierzy, ale nie ci, którzy widzą ich czołobitość wobec żydowskich roszczeniowców. Post-sanacja jest znana z tego, że mówi jedno na użytek tzw. ciemnego ludu, a potajemnie i tak zrobi to, co jej obcy każą. I nie spodziewam się, że tym razem będzie inaczej: https://wiadomosci.wp.pl/mateusz-morawiecki-o-restytucji-mienia-zydowskiego-nie-ma-na-to-naszej-zgody-6382047276906625v

sariusz
Użytkownik
sariusz

Polska jest republiką kartoflaną a nie bananową. Po za tym, to Konfederacja, chce dyktować USA, jakie tam ma być prawo, bo ta “ustawa 447”, to prawo amerykańskie a nie polskie. Kongres USA może sobie uchwalać dowolne wytyczne na temat sprawozdań, jakie ma mu złożyć Departament Stanu. Powiedzcie to temu Winnickiemu.

chris.road
Użytkownik
chris.road

W podobnej do polskiej sytuacji była Szwajcaria osiem lat temu, którą też Stany swoim “amerykańskim prawem” zmusili do oddania dużej bańki dolarów mienia bez spadowego.
Nie bądź naiwniakiem.