Morawiecki pognębił Timmermansa?

INFO: P. Franciszek Timmermans starał się o funkcję szefa Rady Europejskiej. Jak wynika z informacji ujawnionych przez CEP-a Ryszarda Czarneckiego z PiS, kandydaturę Holendra utrącił m.in. premier Mateusz Morawiecki.

 

– Teraz po kilku miesiącach mogę ujawnić, każdy potwierdzi, kto wiedział o negocjacjach w Brukseli, że kiedy Timmermans przegrał wyścig o stanowisko szefa Komisji Europejskiej, starał się o posadę szefa Rady Europejskiej. Nawet przeforsowano, że to będzie dla Beneluksu. Wtedy była polska inicjatywa, by tę funkcję objął były szef rządu belgijskiego Karol Michel. Było spotkanie obu tych panów [Michela i Morawieckiego – przyp. red.] i doszło do sfinalizowania tego w postaci przeprowadzenia kandydatury Michela, a nie Timmermansa – powiedział na antenie Polskiego Radia p. Czarnecki.

 

Źródło: DoRzeczy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
baszasinceritasNonickPaweł K. Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nonick
Gość
Nonick

p. czarnecki tak często uprawia nachalną propagandę że nawet jeśli zdarza mu się mówić prawdę to i tak nie warto go słuchać ani, tym bardziej, cytować. No i ten tytuł… Czy ten portal ma jakikolwiek cel w lansowaniu Morawieckiego? Przecież z tego co plotą na jego temat pisowskie przy…..asy, a najczęściej on sam, rzadko wyziera prawda ale zawsze kolosalna megalomania. Litości.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

“Merytoryczna opozycja”…

basza
Użytkownik
basza

To, że Maowiecki jest pajacem, to stwierdzenie jak najbardziej merytoryczne!

Paweł K.
Gość
Paweł K.

Kiedy będą wreszcie wsadzać za nachalne propagowanie pederastii, deprawację maluczkich i ogólne zgorszenie sexizmem z czym niby walczy lewica/Czerwoni?! zgroza! JKM!