fbpx

Mocny wpis Godek o osobach LGBT

INFO: P. Kaja Godek z Konfederacji zamieściła na swoim profilu na Twitterze wpis, w którym porównała “konieczność walki z ideologią LGBT” do bitwy warszawskiej z 1920 r. – podaje wprost.pl.

 

“99 lat temu polskie wojsko rozbiło bolszewików i uratowało Europę. Siłą. Dziś neobolszewia (LGBT) znów atakuje. I słyszymy, że mamy nie używać siły, bo to niechrześcijańskie. To może w 1920 też zachowaliśmy się nie po chrześcijańsku? A tamci Bohaterowie to nietolerancyjni troglodyci?” – napisała p. Godek.

 

Zobacz także: Godek pozwana za słowa o gejach

 

Źródło: wprost.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

18
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
17 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
7 Autorzy komentarzy
leda16sinceritasCyprianeizelEdward Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sariusz
Użytkownik
sariusz

Czy jak przegramy tę nową bitwę warszawską, to geje wymordują burżuazję, kułaków ześlą do łagrów i założą kołchozy? I kto jest tym gejowskim Dzierżyńskim, który będzie kierował homoCzeką?

leon
Gość
leon

Ponoć Hitler był pedałem. Któż wie co skrywa przyszłość…

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

To jego godnym następcą jest Bosak z Konfederacji.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Kiedyś geje na manifestacjach nosili transparenty “Prezydencie Kaczyński – gej twoim bratem”

Cyprian
Gość
Cyprian

Kiedyś Kukiz założył prywatne studio nagrań i nazwał go “Czerwony odbyt”

Cyprian
Gość
Cyprian

Anna Azari

Cyprian
Gość
Cyprian

Pomagał jej będzie Kuba Powiatowy ?

leda16
Gość
leda16

“Mocny wpis”? Raczej głupi i prymitywny. Bitwa warszawska była obroną ojczyzny, w której zginęło wielu polskich patriotów. Porównywać ją do sprzeciwu wobec nachalnej promocji szkodliwych zdrowotnie (również pod względem zdrowia psychicznego) zaburzeń seksualnych, to jest uwłaczać tym poległym bohaterom. LGBT należy po prostu ignorować. Szybko się im znudzą te bzdurne marsze równości, gdy będą przyjmowane obojętnie. No cóż, zażartą, nieludzką ortodoksyjność, (zwłaszcza usiłowania zmuszenia kobiet do rodzenia dzieci ciężko uszkodzonych genetycznie) Pani Gądek tłumaczy fakt, że tylko “studiowała” i na pieniądze ma większy apetyt niż możliwość ich zarobienia po ogólniaku.

Cyprian
Gość
Cyprian

Szanowna Pani, marsze równości są finansowane (reklama, transparenty, flagi, wynagrodzenie dla organizatorów) m. in. przez Sorosa. Nie ma tu mowy o nudzie tylko o bezpardonowej walce ideologicznej. Czy zna Pani jakąś kobietę, która została zmuszona do urodzenia dziecka ciężko uszkodzonego genetycznie? Pani Kaja ma na nazwisko Godek a nie Gądek.

leda16
Gość
leda16

Osobiście nie znam takiej pani, co nie znaczy, że projekt ustawy wniesionej przez p.Godek w 2017 r, o której prezydent w listopadzie 2018 mówił: ” Deklaruję, iż ustawowy zakaz aborcji eugenicznej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uzyskałby moją akceptację” już nie zbiera takiego żniwa. Nie słyszał Pan nigdy o tysiącach kobiet protestujących przeciwko niej? O dramacie matki, która wskutek odmowy aborcji przez prof. ginekologii Chazana z narażeniem zdrowia i życia urodziła płód, który żył tylko 10 dni? .gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/878315,rodzice-dziecka-ktorym-prof-chazan-odmowil-aborcji-po-urodzeniu-lekarze-bali-nam-sie-je-pokazac.html Która chce, niech sobie rodzi nawet 10-cioro Downów, ale jest czymś głęboko niesprawiedliwym, aby o tym decydował obcy, znakomicie życiowo i ekonomicznie ustawiony… Czytaj więcej »

Cyprian
Gość
Cyprian

Chcę Pani przypomnieć, że do powstania dziecka potrzebne są plemniki. Dlaczego Pani nie wspomina o współtwórcy dziecka ?

leda16
Gość
leda16

Tak, do powstania. Ale do ciąży i porodu potrzebna jest jednak kobieta. Piszę to w tym sensie, że mężczyzna nie ponosi jakichkolwiek kosztów somatycznych i zdrowotnych związanych z ciążą i porodem, natomiast prosta rzucawka ciążowa dla kobiety już może skończyć się śmiercią. Wymiana wszystkich czynników grożących ciężarnej i położnicy zabrałaby bardzo dużo miejsca. Dlatego Pańskie zadufanie w męską współtwórczość jest przesadne. Plemnik jest tylko zadatkiem na twórczość realizowaną wyłącznie w macicy. Natomiast istnienie ojca w życiu dziecka jest nieodzowne dla jego prawidłowego rozwoju psychicznego. Równie nieodzowne jak prawo do normalnej, kochającej się rodziny z matką i ojcem pod jednym dachem.… Czytaj więcej »

eizel
Gość
eizel

czy obrona ojczyzny to tylko obrona terytorium i pozycji władzy czy również a może przede wszystkim obrona wolności jednostki i systemu wartości

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Różnie z tym bywa. Np. pańszczyznę w Polsce znieśli zaborcy – niby “obca” władza, a jaka wolnościowa dla chłopa.

eizel
Gość
eizel

nie zniosła tylko zamieniła na podatek

Cyprian
Gość
Cyprian

Zrobili to z dobrego serca !!! Przekupili w ten sposób chłopów, żeby nie walczyli w powstaniu i to im się udało.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

A Ty jak rozumiem, wolałbyś być trzymanym za mordę, byle by pomiatał Tobą Polak. Byłby z Ciebie pierwszorzędny parobek, sam bym takiego chciał.

Edward
Gość
Edward

to będzie śmierć przez tuku-puku