fbpx

Mocne wystąpienie Mentzena w obronie przedsiębiorców

INFO: Podczas konwencji programowej Konfederacji dr Sławomir Mentzen przedstawił pakiet ustaw dla przedsiębiorców.

 

– Ustawy, które natychmiast można wprowadzić, aby przyspieszyć polski rozwój gospodarczy. Mamy ustawę posła Jacka Wilka, ustanawiającą nowe relacje pomiędzy przedsiębiorcami a państwem. Będziemy mieli wielką swobodę prowadzenia działalności gospodarczej. Mamy propozycję ustawy o wolnym handlu, pozwalającym na zarabianie na życie tym najgorzej usytuowanym – mówi dr Mentzen. – Zwiążemy kwotę wolną od podatku z minimalnym wynagrodzeniem za pracę. Kwota wolna od podatku będzie wynosiła 12-krotność minimalnego wynagrodzenia za pracę. Jeżeli rządzący będą mówić, że wtedy zabraknie im pieniędzy, to znaczy, że się do rządzenia nie nadają – zapowiedział polityk Konfederacji.

 

Zobacz także: Dr Mentzen punktuje nowe pomysły PiS

 

Źródło: facebook.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
Paweł K.leonmanusariusz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

Tak nic nowego pod słońcem, każdy to wie i zna… ale co z tego?! kogo to obchodzi niestety…nawet samych przedsiębiorców i w tym jest cały absurd, i paradox w jednym!

manu
Użytkownik
manu

Motłoch nie jest zainteresowany tym, ile samodzielnie byłby w stanie zarobić, tylko tym, ile może dostać “od państwa”. Motłoch potrzebuje zwierzchnika nad sobą. Niewolnik musi mieć pana, który się nim zaopiekuje. Dlatego KO i PIS są tacy silni. Wyoborcy KO i PIS to stworzenia bez charakteru.

sariusz
Użytkownik
sariusz

A Korwin powtarza, że ma być zniesiony PIT. To jak k…wa ma być podniesiona kwota wolna? Już niech lepiej ci końfederaci gadają o tym, na czym się najlepiej znają, czyli o Żydach i seksie homoseksualnym.

leon
Gość
leon

“Ustawy, które natychmiast można wprowadzić, aby przyspieszyć polski rozwój gospodarczy” Rozumiesz słowo natychmiast? A potem się zobaczy co można dalej obniżać.