fbpx

Minister: Żywność nie pochodzi od farmerów, tylko ze sklepów

INFO: Minister rolnictwa RPA twierdzi, że żywność spożywana w jego kraju nie pochodzi z farm należących do białych, tylko… ze sklepów, jak i akceptuje ewentualny kanibalizm wśród Murzynów.

Skrajnym przykładem degrengolady umysłowej wykazał się p. Senzeni Zokwana, minister rolnictwa RPA, który w zaprzeczających rozumowi słowach określił kwestię żywności, jaką spożywają obywatele jego kraju. Otóż p. Zokwana stwierdził, iż żywność nie pochodzi z farm białej mniejszości w RPA, tylko z połowów owoców morza oraz z Shoprite, Pick n Pay oraz Sparu – są to sklepy z żywnością, co ciekawe tylko jeden pochodzi z RPA, inny z USA, a ostatni z nich został założony przez białoskórego Holendra, p. Adriana van Wella. Skrajnie tępy minister dodał także, iż jego kraj jest przygotowany na ucieczkę białych farmerów z RPA…

– Jeżeli zjadanie innych ludzi okaże się jedyną opcją, jaką będziemy mieli po opuszczeniu kraju przez białych farmerów, to nie ma problemu, będziemy tak robić. Czasami ludzie jedzą innych ludzi, aby przeżyć – powiedział czarny minister.

Słowa zidiociałego polityka są odpowiedzią na apele białej mniejszości, która zapowiada opuszczanie kraju, jeżeli nadal będzie prześladowana i mordowana przez Murzynów.

Zobacz także: W RPA nadchodzi komunizm!

Źródło: newsupdatessa.site

Opracował: MCH

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o