Miller zawstydził Morawieckiego

INFO: CEP Leszek Miller zabrał głos w sprawie podwyżki akcyzy na alkohol i przypomniał, że jego lewicowy rząd obniżył ten podatek.

 

“W 2002 roku mój rząd obniżył akcyzę na alkohol o 30 proc. w sytuacji w której wpływy z niej malały każdego roku. Po obniżce zaczęły rosnąć. W pierwszym roku o prawie 500 mln zł. Było to związane z radykalnym zmniejszeniem szarej strefy. Dedykuję ten przykład prem. Morawieckiemu” – napisał p. Miller na Twitterze.

 

Zobacz także: Rząd podnosi akcyzę na alkohol i papierosy!

 

Źródło: twitter.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

11
Dodaj komentarz

avatar
7 Tematy komentarzy
4 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
7 Autorzy komentarzy
klioes vel pislamistaNonickPaweł K.baszasinceritas Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Integracja po włosku Kim może zostać „biedny uciekinier” Ze Senegalu, w którym nie ma wojny? Mógłby być z niego niezły karabinier… Ale, że zdarza mu się stan upojny I na podwójnym lubi jeździć gazie, Kierowcą busa został! Jest na razie… Jaki autobus we Włoszech prowadzi? Nie byle jaki, bo autobus szkolny! Dlaczego szkolny? Z dziećmi sobie radzi I seks-napaści dokonać jest zdolny. Napadł już chłopca… Nęci biała rasa… To referencje świetne do scool-busa! Niestety bardzo są niewdzięczni Włosi. I, najwidoczniej na złość temu panu, Dla imigracji – która aż się prosi! – Zamknęli porty… Koło Mediolanu Porwał więc scool-bus z… Czytaj więcej »

Nonick
Gość
Nonick

Czytam posty poniżej i dziwi mnie chęć dowalenia Millerowi, a przecież nie on jest tematem. To oczywiście cwaniak jakich mało, ale czemu jakoś nikt się tu nie martwi przynajmniej (bo to tylko skutek bezpośredni) nieuniknionym wzrostem cen gorzały???? Sprawdziłem też posty pod linkowaną notką. A poza tym Miller przytacza fakt więc nie ma o czym dyskutować.
Prawdziwym problemem jest dla pisu oczywiście brak kasy, a co za tym idzie, nieunikniony upadek mitu że pis nie podnosi podatków i innych danin (opłata paliwowa). A robi to tak głupio że dochody budżetowe spadną, co widzi nie tylko Miller.

Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. z komuchami/esbekami żartów nie ma, a tu widzę ich się broni, kogoś więc tu (…), więc ich nie zna; kiedyś przez nich szło się do pierdla, trzeba było uciekać, wyjeżdżać z kraju, traciło się wszystko, karierę, pracę, dom, rodzinę, pieniądze etc wszystko; dziś podobnie a właściwie tak samo!

Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. czy to jest tak ważne, co mówił tow. Miller?! Kukiz dobrze śpiewał kiedyś, “Jak ja was q… nienawidzę”… chociaż tyle…

Paweł K.
Gość
Paweł K.

czerwone marxistowskie ścierwo, TW, były aparatczyk PZPR, robol, unita za pieniądze polskich (i nie tylko) podatników poucza nawet teraz Morawieckiego nie dorastając mu do pięt (mimo wszystko)… zgroza… dlaczego?! np. vide “Wódka” KULT (jak to w komunie bywało), zgroza

Cyprian
Gość
Cyprian

Nawet czerwony odbyt powie czasami coś sensownego. Wprawdzie to nie miała być pochwała krzywej Laffera ilustrującej zależność między stawką opodatkowania dochodów a dochodami budżetowymi tylko zwykła dowalanka, ale jednak….

chris.road
Użytkownik
chris.road

Miller, jako premier w 2001 mianował sędzinę Barbarę Piwnik, prowadzącą proces FOZZ ministrem sprawiedliwości, co przez przez zmianę sędziego – spowodowało że cały proces trzeba było zaczynać od nowa
Teraz poucza innych :co za tupet tkacza z Żyrardowa!

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

No to nie zmienia, bo nadal Miller to komuch, a Morawiecki to Umiłowany Premier kaczyzmu-korwinizmu.

basza
Użytkownik
basza

O korwinizmie nie masz najbledszego nawet pojęcia, a książki w życiu nie przeczytałeś ani jednej. Zaś Starym Kiejkutom nawet jakiegoś szkolenia nie chciało się wam zorganizować. No, ale cóż może zrobić agencina 17 kategorii? Tylko się zesrać!

No i za ten groszowy jurgielt puszczać tu-i-ówdzie te swoje cuchnące pierdy

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Ty jesteś tym nieukiem, który uważa, że łacina to język wymyślony przez kościół katolicki, dobrze kojarzę?

basza
Użytkownik
basza

A umiesz ty czytać ze zrozumieniem? Najwyraźniej nie, to i nic dziwnego, że „kojarzysz” źle!
Albo z pamięcią coś nie halo, a jeśli tak, zanim palniesz kolejnego takiego kalafiora, to uruchom wyszukiwarkę, odnajdź tekst o którym chcesz się wypowiadać, i przeczytaj, dwa, a jeszcze lepiej 9 razy, bo z kumaniem nie tęgo! Ułatwię ci życie, napisałem: Kościół ucywilizował Europę (Link!) — i nic, a nic o jakimś przez niego wynajdywaniu języka dawnych Rzymian, nieuku!