fbpx

Miliony idą na LGBT

INFO: Warszawski ratusz wydał co najmniej kilka milionów złotych na organizacje, które wprost wspierają ideologię LGBT+ , co roku otrzymują z publicznych pieniędzy w postaci konkursów znaczne środki finansowe – wynika z raportu posła Sebastiana Kalety, do którego dotarł portal TVP Info.

 

W raporcie zostały uwzględnione organizacje, które w latach 2017-19 otrzymały dotacje z Urzędu Miasta Warszawy – było to ponad 7 mln zł. Organizacje te bezpośrednio i pośrednio – firmując się często logo Warszawy – informują, jak zażywać narkotyki, promują dewiacje seksualne, a nawet walczą o legalizację prostytucji. Jednym z przykładów organizacji opisanych w raporcie jest Fundacja Edukacji Społecznej. Organizacja otrzymała w ostatnich latach na kilkanaście projektów ponad 3,7 mln zł. FES aktywnie działa na rzecz organizacji LGBT oraz zajmuje się edukacją seksualną dzieci w szkołach, a w lipcu Fundacja uruchomiła portal skierowany do osób, które mają, miały lub zamierzają mieć kontakty seksualne połączone z przyjmowaniem substancji psychoaktywnych – tzw. chemsex.

 

Źródło: tvp.info

6 thoughts on “Miliony idą na LGBT

  1. “a nawet walczą o legalizację prostytucji”
    To chyba oczywiste, że prostytucja powinna być zalegalizowana, jak każdy inny zawód.

  2. ps. Mój dziadek Henryk był warszawiakiem, walczył w nieudanym powstaniu, siedział w obozie, zabijał i patrzył jak zabijają, miał traumę po tym całe życie i nigdy o tym, nie opowiadał, więc nie jest mi do śmiechu… RIP

  3. ps. i tubylcy tamtejsi takiej chcieli właśnie władzy różowej, postępowej i nowoczesnej (unijnej!) cha cha; a raczej tfu, obrzydlistwo, można zwymiotować… moje kondolencje! JKM!
    To po to było m.in. powstanie warszawskie?!

  4. Widać, warszawiacy kochają pederastów i pederastię, takie miasto, taka stolyca, takie tryndy, zatem tędy i owędy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.