Michalkiewicz zaapelował do żydowskich przyjaciół Polski

INFO: Red. Stanisław Michalkiewicz zaapelował do żydowskich przyjaciół Polski, by skłonili USA do wycofania antypolskiej ustawy mającej na celu przejęcie przez Żydów majątku Polski – podaje prawy.pl.

P. Michalkiewicz przypomniał, że amerykańscy senatorowie przeforsowali ustawę numer 447, której celem jest stworzenie pozorów legalności dla wymuszenia na Polsce realizacji żydowskich roszczeń majątkowych dotyczących tzw. "mienia bezspadkowego".

Publicysta przypomniał, że USA sprzedały Polskę w 1945 r. i "tym razem jest podobnie – bo jeśli Polska zadośćuczyni żydowskim roszczeniom majątkowym, to środowisko obdarowane na terenie Polski majątkiem wartości 65 miliardów dolarów, z dnia na dzień zyska w naszym nieszczęśliwym kraju dominującą pozycję ekonomiczną, która natychmiast przełoży się na dominującą pozycję społeczną i polityczną".

– Byłoby dobrze, gdyby żydowscy przyjaciele Polski, wykorzystując swoje wpływy w Stanach Zjednoczonych, podjęli wielkoduszną próbę przekonania amerykańskich dostojników, by odstąpili od tego, nieprzyjaznego wobec Polski postępowania i nie wystawiali na ciężką próbę tradycyjnej przyjaźni do Stanów Zjednoczonych polskiego narodu, który nigdy nic złego Stanom Zjednoczonym nie zrobił – podkreśla p. Michalkiewicz.

Zobacz także: Michalkiewicz: Polska może paść łupem żydowskich organizacji

Źródło: prawy.pl

Opracował: GK

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o